Žaidimo „Scrabble“ turnyras – puiki patirtis mokiniams ir jų mokytojams

Rugsėjo 27 d. gimnazijos atstovai dalyvavo žaidimo „Scrabble“ turnyre, vykusiame daugiafunkciniame Vytauto Didžiojo universiteto mokslo ir studijų centre, Kaune. Turnyrą, skirtą Europos kalbų dienai, organizavo Europos Komisijos vertimo raštu generalinis direktoratas ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Šiame žaidime rungėsi 24 mokinių komandos iš visos Lietuvos. Žaidėme trimis kalbomis: lietuvių, anglų ir prancūzų. Svarbiausias mūsų tikslas buvo ne laimėti, bet įtvirtinti turimas žinias bei gerai praleisti laiką. Manome, kad tikrasis laimėjimas – žinių pagilinimas, žodyno praturtinimas, mąstymo lavinimas.

Smagu, kad prizus gavo visi mokiniai, dalyvavę šiame turnyre. Organizatoriai sakė, kad toks daugiakalbis žaidimo turnyras apskritai buvo organizuojamas pirmą kartą.

Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė ir mes, mokiniai, nuoširdžiai džiaugėmės, kad dalyvavome įdomiame renginyje ir susipažinome su naujais draugais, daug pamatėme ir išmokome. Tikimės, kad ir kitais metais turėsime galimybę žaisti šį žaidimą.

Kamilė Rekutė, Ic kl.

Parašykite komentarą