PareigybėPareigybių
skaičius
Vidutinis mėnesinis nustatytas (paskirtas) darbo užmokestis 2019 m., EurVidutinis mėnesinis nustatytas (paskirtas) darbo užmokestis 2020 m. II ketv., Eur
Direktoriaus pavaduotojas ugdymui31692,601804,26
Mokytojas741023,651044,11
Mokytojų padėjėjas3581,28713,97
Budėtojas1555,0607,00
Einamojo remonto darbininkas1,75555,0607,00
Valytojas12555,0607,00
Plaukimo mokytojas1,72681,831296,04
Pailgintos darbo dienos grupės auklėtojas3868,03886,60
No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.