+370 315 74 919 kg@benediktas.alytus.lm.lt

Vizija, misija

VIZIJA

Atvira kaitai, nuolat besimokanti,  savo veikloje besivadovaujanti krikščioniškosiomis vertybėmis, siekianti  kiekvieno bendruomenės nario augimo  ilgoji gimnazija.

MISIJA

Teikti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą, skatinti visokeriopą visų mokyklos bendruomenės narių tobulėjimą, puoselėti krikščioniškąsias ir bendražmogiškąsias vertybes, ugdyti  savarankiškas asmenybes, kurios savo gebėjimais tarnautų visuomenės gerovei.

Mokyklos filosofija

Mokyklos projekte – laivo, plaukiančio gyvenimo vandenyne, išskleidusio keturias bures ir nešančio vaikystę ir jaunystę išgyvenančius žmones ir visus juos supančius – mokytojus, tėvus, šeimų narius, – kurie visada čia laukiami, idėja. Mokykla tiki, kad Dievas globoja šią kelionę.

Čia besimokantys turi tik jiems tinkančią, malonią savo vietą, todėl ir burių spalvos pritaikytos mokinių amžiaus tarpsniui. Sakoma, kad motinos įsčiose esančiam žmogui svarbiausia – raudona spalva.

Pirmasis korpusas – pirmoji laivo burė. Ji raudona. Čia mokosi patys mažiausieji, pradinių klasių mokiniai. Atėję iš motinos glėbio  jie turi pasijusti čia savi. Mokytoja jiems – antroji mama.

Antroje burėje – nerūpestingą ir žydinčią vaikystę išgyvenantys. Jų gyvenimas kupinas šildančios ir džiuginančios saulės šviesos, todėl šiame korpuse dominuoja geltona spalva. Čia reikia glostančių, švelnių mokytojų rankų ir geros širdies.

Trečioji burė – žaliuojančios, besiskleidžiančios jaunystės, džiuginančios akį ir širdį, spalvos. Čia besimokantys tarsi gležni daigeliai, apsupti rūpestinga mokytojų globa.

Ketvirtoji burė – pati didžiausia, dangaus žydrynės spalvos, skirta tiems, kurie turi pakilti, išskleisti sparnus savarankiškam gyvenimui ir žmogiškosios kultūros kūrimui. Mokytojas jiems – bičiulis, patarėjas, pagalbininkas.

No votes yet.
Please wait...
Close Menu
Skip to content