+370 315 74 919 kg@benediktas.alytus.lm.lt

Visos dienos mokykla

2019-2020 m. m.

Lapkričio 8-ąją – Europos sveikos mitybos dieną – visuomenė kviečiama atkreipti dėmesį į tinkamos mitybos principus bei raginama sveikai maitintis. Nors nemažai šia tema kalbama, tačiau pasaulyje vis daugėja nutukusių žmonių bei ydingo maitinimosi sukeltų ligų. „Gyvenu ne tam, kad valgyčiau, o valgau tam, kad gyvenčiau,“ – turėtų skambėti kiekvieno žmogaus galvoje kasdien per pusryčius, pietus ir vakarienę, o ne tik šią minėtiną dieną. Netinkama mityba – vidinio diskomforto, antsvorio ir rimtų ligų priežastis.


Po sunkios savaitės reikia atsipūsti šokio ritmu


Visos dienos mokyklos meno būrelis


Visos dienos mokyklos laisvalaikis atlikus namų užduotis


Raiškusis žodis


Nauji mokslo metai, nauja ir visos dienos mokykla. 


2018-2019 m. m.

VDM mokiniai lankėsi Šv. Elžbietos seserų kongregacijos vienuolyne, susipažino su vienuolių gyvenimo būdu bei išmoko naujų giesmių.


Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcijos muziejuje.


VDM mokiniai turėjo puikią galimybę, susipažinti su Lietuvos paukščiais ir jų giesmėmis, vabzdžiais, gyvūnais ir net nuodingais bei valgomais grybais.


Gydytoja odontologė Marija ir burnos higienistė Erika mus, Alytaus šv. Benedikto gimnazijos Visos dienos mokyklos (VDM) ugdytinius, pakvietė pasižvalgyti po DPC odontologijos kliniką. Mokiniai ne tik susipažino su pagrindinėmis dantukų priežiūros taisyklėmis, bet ir gavo dovanų knygutę „Dantuko Tuko nuotykiai“ ir dantų pastos.

Visos dienos mokyklos video


Pats smagiausias laikas gyvenime – vaikystė, žiemos džiaugsmai.Lietuvos šaulių sąjungos narys Edmundas Čečėta Visos dienos mokyklos mokiniams pristatė, kas yra Šaulių sąjunga, kam ji reikalinga. Mokiniai susidomėjo racijomis, mokėsi, kaip įžiebti ugnį, mėgino veidus nudažyti karo spalvomis. O labiausiai jaunieji VDM mokiniai susižavėjo šaudymu.


Mažieji mokslininkai laiką leido gamtos mokslų laboratorijoje. Atliko eksperimentus, tikrino, kokios medžiagos sunkesnės už vandenį, o kokios lengvesnės, matavome, per kiek laiko nuskęsta.


Vaikų skaitymo dienos proga skaitome ir klausomės Violetos Palčinskaitės kūrinių.


Judrūs žaidimai gryname ore – ne tik pramoga, bet ir sveikata.


Nojaus laivo paroda.


Skaitiniai apie Nojaus laivą sudomino VDM grupės mokinius. Dorinio ugdymo mokytoja Reda Savulionienė atsakė į iškilusius klausimus.


Šaškės – tai lavinantis bendravimo būdas.


Po savaitės darbų penktadienio popietės baseine puikiai nuramina ir atpalaiduoja.

   


Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį VDM vaikučiai su džiaugsmu šoka „Jaunučių šokį“.


Kai vieni VDM vaikučiai lipdo darbelius iš molio, likusieji gamina knygeles, skirtas Visų šventųjų dienai „Šventieji angelai“.


Visos dienos mokyklą lankantys mokiniai laiko neleidžia veltui. Gimnazijos bibliotekoje skaitė knygeles per 5D televizorių, kuriame galima paliesti daiktus ir net užuosti rožių kvapą.


Saugaus eismo popietė su Amsiumi. Vaikai buvo mokomi tinkamai eiti per gatvę.


Mokiniai keliavo į teatrą spektaklio „Melagių melagis“ žiūrėti ir netgi Alytaus kraštotyros muziejuje organizuotame „Dzūkiškame jomarke“ dalyvavo ir ne tik stebėjo vaidinimą „Eglė žalčių karalienė“, bet ir susipažino su amatais, kurie Lietuvoje gyvuoja jau 100 metų.

 

No votes yet.
Please wait...

Parašykite komentarą

Close Menu
Skip to content