#SWITCH!

Alytaus šv Benedikto gimnazija tęsia projekto, finansuojamo ESFA lėšomis, „Kuriu pamokas ir savo ateitį pats“ veiklas. Šį kartą II klasių mokiniai susipažino su ateities profesijomis verslumo ir modernių technologijų renginyje „Switch“.

#Switch! – ketvirtus metus iš eilės vykstantis didžiausias Baltijos regione modernių technologijų ir verslumo renginys, kuriame įkvepiančia patirtimi dalinosi Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderiai, startuolių kūrėjai, vizionieriai, politikai. Pagrindinis #Switch! tikslas – pasiekti, kad į Lietuvą ateitų pažangios idėjos, technologijos, padėsiančios lietuviams kurti šiuolaikišką valstybę, gebančią konkuruoti pasaulyje.

„Nuo hobio iki savo verslo išsivysčiusios sėkmės istorijos, ypač girdimos iš Lietuvos ir užsienio verslo bei visuomenės lyderių ar įvairių startuolių kūrėjų, įkvepia veikti. O jeigu norime, kad konkurencinga ir šiuolaikiška Lietuva taptų realybe, jaunimas su neribotomis skaitmeninio pasaulio galimybėmis turi susipažinti kuo anksčiau. Tai vienintelis kelias konkuruoti pasaulyje,“ – įsitikinęs A.Guoga.

2018 m. rugsėjo 20 d. vykusio renginio metu susipažinome su profesionalais #SWITCH! vizionieriais, sėkmingiausių skaitmeninio verslo kompanijų vadovais, aukšto lygmens ES bei Lietuvos ekspertais, kurie apžvelgė Europos ir pasaulio IRT tendencijas (#fintech#blockchain #ICO#cybersecurity#bigdata#artificialintelligence #GDPR #onlineplatforms).

Verslo įmonių vadovai, mokytojai, švietimo bendruomenės dalyvavo specialiai jiems rengiamoje dalyje apie valstybės ir verslo investicijos ugdant perspektyvius darbuotojus skaitmeniniame amžiuje. Buvo pristatytos įdomiausios technologinio švietimo idėjos ir jų integracija švietimo sistemoje.

#SWITCH! jaunimo programos renginyje pasitiko įkvepiančios istorijos, padrąsinimas sieti savo ateitį su skaitmeniniu pasauliu, išgirdome stulbinančių sėkmės istorijų.

Mokslo mugėje universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir neformalaus ugdymo atstovai iš visos Lietuvos pristatė su technologijomis ar verslumu susijusias studijų programas. Ši mugė atkreipė mokinių dėmesį į darbo rinkoje itin paklausias technologijų specialybes ir išsklaidė stereotipus, kad šio tipo profesijos yra skirtos tik siauram jaunuolių ratui.

Technologijų erdvėje dalyviai praktiškai išbandė technologijas bei inovacijas. Šiais metais buvo galimybė išmokti skraidinti droną, išbandyti parasparnio simuliatorių, technologijų pabėgimo kambarį, 3D spausdintuvą, dalyvauti robotų kovose.

#SWITCH! Hakatone programuotojai, dizaineriai, produktų bei verslo vystytojai, e-verslo entuziastai dalinosi savo idėjomis, būrėsi į komandas ir 2 dienas kūrė naujus e-verslus blockchain srityje.

Parašykite komentarą