Atvirų durų diena Aleksandro Stulginskio universitete

Tęsiasi projekto „Kuriu pamokas ir savo ateitį pats“ renginiai. Lapkričio 23 d. IIb ir IIc klasių mokiniai su mokytojomis A. Joniene ir V. Džerviene dalyvavo atvirų durų dienos renginiuose Aleksandro Stulginskio universitete (ASU).

Diena buvo labai įdomi. Mokiniai klausė dėstytojų paskaitų, bendravo su studentais. Naudingiausia buvo išgirsti patirtis, kuriomis dalijosi studentai. Jie pasakojo apie studijų, karjeros galimybes bei kitas veiklas. Ypač įdomiai kalbėjo Agronomijos fakulteto studentė, prekės ženklo „Eco Riešutai“ įkūrėja Arvaidė Venckutė. Ji įrodė, jog keliones, studijas ir darbą galima suderinti ir viską suspėti. Taip pat įdomu buvo klausytis Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojo R. Rakščio. Jis pasakojo apie ekonomikos anatomiją. Pamokančią paskaitą „Ką bendro turi sėkminga karjera ir žodis „taip“?“ skaitė Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventas, AB „East West Agro“ rinkodaros vadovas S. Rukuiža. Kol mokiniai bandė pasijusti tikrais studentais, mokytojai klausė psichologės Dovilės Jonušienės paskaitos „Bendravimas ir bendradarbiavimas su Z kartos mokiniais“.

Ši kelionė į Kauną buvo labai naudinga, nes sužinojome daug įdomios informacijos, kuri išties pravers, kadangi esame gimnazistai ir netrukus turėsime rinktis savo gyvenimo kelią.

Kornelija Ažnaitė, IIc

Parašykite komentarą