Advento-Kalėdų konkursas „Leliumoj“

Gruodžio 3 d. vyko Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių ir bendrojo ugdymo mokyklų bei neformaliojo ugdymo įstaigų Advento-Kalėdų konkursas „Leliumoj“. Konkurso tikslas – ugdyti jaunosios kartos domėjimąsi tradicine savo krašto kultūra. Šiame konkurse dalyvavo 6c klasės mokiniai Tautvilas Jasmontas, Kamilė Dvilinskaitė, Gabija Gudeliauskaitė.

Tautvilas dainavo žemaitiškas dainas „Kieman svetę suvažiavo“ ir „Jazupielio daina“. Gabija taip pat atliko žemaičių krašto dainas „Unksti rytą kėliau“ ir „Ant lauko žvakė žydėjo“. Kamilė dzūkiškai porino pasakojamosios tautosakos grupėje.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiaisiais prizais. Taip pat maloniai buvom nustebinti „Tarškučio“ vadovų dėmesio. Visus tris mokinius vadovai gyrė ir pakvietė prisijungti prie savo kolektyvo.

Konkurse „Leliumoj“ didžiausia sėkmė lydėjo Gabiją Gudeliauskaitę, kuri buvo apdovanota padėka ir diplomu už autentiškiausią dainos atlikimą. Gabijai taip pat buvo įteiktas konkurso prizas – bitutė. Džiaugiamės mūsų gimnazijos šeštokais, linkime jiems ir toliau puoselėti savo krašto tradicijas.

Lietuvių kalbos mokytoja Audronė Balčiūnienė

Parašykite komentarą