3b klasės Kūčių vakarienė

Žiemužė – tai balta pasaka, kai viską apdengia šaltas ir purus sniegas. Tai angelų šokis medžių viršūnėse, tai tylus snaigių šnabždesys vėjo sūkuriuose. Su žiema atkeliauja ir visų mūsų laukiamos šventės – šv. Kūčios ir Kalėdos. Mažus ir didelius užburia Kalėdų dvasia. Laužomas baltas kalėdaitis, kuris simbolizuoja kiekvienos šeimos bendrystę ir vienybę.

Gruodžio 21 d. 3b klasės bendruomenė rinkosi į klasės šv. Kūčių vakarienę.

Mokiniai tėveliams parodė spektaklį ,,Kalėdinė pasaka”, dainavo giesmes, grojo įvairiais muzikos instrumentais, šoko, deklamavo eiles. Tėveliai žiūrėdami ,,Kalėdinę pasaką” suprato, kad labai svarbu turėti šeimą, kurioje auga, bręsta, vystosi asmenybė. Žmonės gali būti geresni vieni kitiems. Turi mokėti džiaugtis paprastais dalykais, puoselėti dvasines vertybes.

Mokiniai palinkėjo šeimoms, kad uždegdami kalėdines žvakutes kartu uždegtų širdyje laimės, gėrio, grožio kibirkštėlę. Lai žvakių šviesa ir liepsna sudegina visas nesėkmes, rūpesčius, palieka tik džiaugsmą, begalinį tikėjimą, laukimą, meilę, sveikatą, ramybę, viltį.

Tėvelių paruošta staigmena nustebino visus bendruomenės narius. Tėveliai suvaidino spektaklį ,,Kaip vilkas savo širdyje prikėlė Kalėdas“. Visi vaikai ir mokytoja, tėveliams tariame nuoširdų ačiū.

Diana Buinickienė, pradinių klasių mokytoja

Parašykite komentarą