Lietuvių kalbos savaitė

Miela Auklėtoja,

esu Jums labai dėkingas už tai, kad visuomet padedate, rūpinatės mumis, savo auklėtiniais. Visuomet pagiriate, pasidžiaugiate mūsų pasiekimais. Su nekantrumu laukiame kiekvienos klasės valandėlės, nes žinome, kad su Jumis bus galima apie viską pakalbėti, Jūs visus išklausysite, o jei kažkas nepasiseka ar esame nelaimingi, visuomet mus pralinksminsite. Esu dėkingas, kad organizuojate ekskursijas, kad ir kaip sunku mums jas suplanuoti. Nors visi mes esame skirtingi, bet Jūs kiekvieną suprantate, kiekvienam patariate.

            Tik niekuomet Jūsų nesu paklausęs, ar jums nėra sunku, ar netrukdome Jūsų su savo norais bei pageidavimais. Ar nepavargstate nuo bendravimo su mokiniais bei Jūsų atliekamų darbų? Jūs visuomet domitės mūsų sveikata. Todėl nors dabar norėčiau paklausti apie Jūsų sveikatą. Kaip sekasi Jums ir Jūsų šeimai šiuo karantino laikotarpiu?

Kaip greitai bėga laikas. Jau ketvirti metai mes kartu su Jumis. Dar pamenu tą pirmąjį susitikimą su naująja klase ir Jumis. Naujokai mokykloje buvome ne tik mes, bet ir Jūs. O kiti mokslo metai jau gimnazinėje klasėje. Žinote, kad ruošiuosi mokytis Tarptautinio bakalaureato klasėje. Manau, kad ir toliau bendrausime, kaip ir dabar.

            Kai tik pagalvoju apie mokytojus, mokyklą, pirmiausia, prisimenu Jus bei Jūsų nuoširdumą ir rūpestį. Linkiu Jums visuomet išlikti tokia, kokią matome kiekvieną kartą – nuoširdi, rūpestinga ir visuomet linksma. Linkiu Jums ir Jūsų šeimai geros sveikatos, saulėtų dienų, jaukių Kalėdų švenčių bei nuostabių Naujųjų metų!

Pagarbiai Simas,8b