Bendradarbiavimo dienos: TB ir pokyčių link

Mokykla beveik kiekvienam asocijuojasi su dideliu šurmuliu, mokiniais. O kaip keičiasi gyvenimas, kai mokiniai atostogauja? Šių žiemos atostogų metu gimnazijos mokytojai rinkosi į bendradarbiavimo dienas: TB ir pokyčių link.

Mokytojų bendruomenė jau įprato bendrauti kodais: TB, MYP, DP ir pan. Tai atspindi naują žingsnį tarptautinės bendruomenės link – mokykla siekia tapti sertifikuota Tarptautinio bakalaureato mokykla (ang. IB), ugdanti dviejose programose: pagrindinio ugdymo (angl. MYP, Middle year programme) ir vidurinio ugdymo (angl. DP, Diploma programme).

Gruodžio 27 ir 30 dienomis gimnazijoje susirinkę mokytojai nagrinėjo šiuolaikinės pamokos ir sėkmingos mokinio ateities sąsajas, TB mokinio profilio savybių ugdymą. Antrąją dieną TB pagrindinio ugdymo (MYP) ir vidurinio ugdymo (DP) koordinatorės Evelina Žukauskienė ir Giedrė Kalinauskienė padėjo įsigilinti į TB standartus ir praktikas, kartu ieškojo būdų, kaip įtvirtinti juos mokyklos bendruomenėje.

Darbo grupės rengė gimnazijos kalbos bei akademinio sąžiningumo tvarkos aprašus, kurie ne tik padės įgyvendinti dvi tarptautines programas, bet ir sustiprins kalbų bei principingos ir sąžiningos bendruomenės ugdymą.

Dėkojame kolektyvui už įsitraukimą ir nuoširdų darbą.

Giedrė Kalinauskienė, Evelina Žukauskienė