+370 315 74 919 kg@benediktas.alytus.lm.lt

Alytaus miesto mokinių meninio skaitymo konkursas

Alytaus miesto mokinių meninio skaitymo konkurse, vykusiame sausio 23 dieną, dalyvavo šešiolika 5–8 klasių skaitovų. Trečiąją vietą laimėjo Alytaus šv. Benedikto gimnazijos 8c klasės mokinys Gvidas Klimauskas (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Irena Leščinskienė), antrąją – Panemunės progimnazijos 8a klasės mokinė Toma Mensevičiūtė (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Asta Kibildienė). Pirmąją vietą ir teisę atstovauti miestui kitame etape iškovojo Beatričė Gavėnaitė, Šaltinių progimnazijos 6a klasės mokinė. Konkursui Beatričę rengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Elė Zdanavičienė. Taip pat Alytaus miestui atstovaus Šaltinių progimnazijos 5-6 kl. mokinės, kartu su meninio ugdymo mokytoja metodininke Asta Labutiene parengusios meninę kompoziciją „Ponas laikas ir mes“.

I–IV klasių mokinių grupėje trečioji vieta atiteko Ugnei Brigitai Baranauskaitei, Jotvingių gimnazijos 4e klasės mokinei (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rima Bartkienė), antroji vieta – Jorei Bendinskaitei, Adolfo Ramanausko–Vanago gimnazijos IIId klasės mokinei (lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Santa Marcinkevičiūtė). Pirmąją vietą ir teisę atstovauti miestui III etape iškovojo Gintarė Kazlauskaitė, Putinų gimnazijos IVe klasės mokinė. Konkursui Gintarę parengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Ligita Sarapienė.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.