Švietimo, mokslo ir sporto ministro viešnagė

Rugsėjo 6 d. Šv. Benedikto gimnazijoje lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, lydimas patarėjo ryšiams su visuomene Kęstučio Butvydo, Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Regioninės politikos analizės skyriaus vyresniosios specialistės Danutės Tarasevičienės.

Ministras susitiko su gimnazijos bendruomene, aptarė jai svarbius klausimus, apsilankė integruotoje lietuvių kalbos ir literatūros bei informacinių technologijų pamokoje (lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Irena Leščinskienė ir vyresnioji Informacinių technologijų mokytoja Aušra Stravinskienė), susipažino su atnaujintomis gimnazijos erdvėmis.

Ministras teigė sužavėtas bendravimo su Mokinių taryba ir padėkojo visiems mokytojams už tai, kas meistriškai sukurta gimnazijoje. Anot Algirdo Monkevičiaus, sunku įvertinti, kokia mokykla geriausia, tačiau mūsų gimnazija tikrai tarp pačių geriausių pagal pažangą auginant kiekvieną vaiką. Pabrėžė, kad Alytaus žmonės patenkinti gimnazija, mokinių pasiekimais ir svarbu siekti, kad visa tai būtų ne tik tvaru, bet ir augtų, tobulėtų, suteiktų visiems pasitenkinimą. Anot jo, mokykla – stebuklas.

Ministras pabrėžė, jog svarbūs įvairūs projektai grįžtantiems iš užsienio vaikams, pritarė, jog pamokų nelankymas yra problema, kurią spręsti turėtų padėti ir savivaldybės bei vaikų teisių tarnybos, atsakė į pedagogų klausimus.