Verslumo ugdymo pamoka Suvalkijoje

Verslumo ugdymo svarba yra neginčijama. Šiandienos mokykloje ugdomas jaunas žmogus, kuris geba dirbti komandoje, savarankiškai spręsti problemas, planuoti, analizuoti ir vertinti savo veiklą, aktyvus, ryžtingas, kūrybingas, pasitikintis savimi ir tikintis savo darbų sėkme. Visada smagu turėti ir sektiną pavyzdį.

Gegužės 21 d. 6 b klasės mokiniai vyko į Suvalkiją, kur juos viešnagei pakvietė 6b klasės mokinio Vyčio Liubino tėtis, AB „Vernitas“ direktorius. Veiklų metu mokiniai susipažino su siūlo keliu nuo vilnos iki išaustos medžiagos. Gamyklos direktorius papasakojo, kaip vyksta tekstilės pluošto paruošimas, verpimas, dažymas, prekyba. Mokiniai domėjosi, kokių mokslų reikia, kad būtų galima vadovauti vienai didžiausių Marijampolės įmonių. Įmonės vadovas paaiškino, kad jam prisireikia visų mokykloje dėstomų dalykų.

Atsisveikinę išvykome į Vilkaviškį. Ten aplankėme UAB „Baltijos tekstilė“ įmonę ir stebėjome gamybos procesą. Grįždami stabtelėjome Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje, meldėmės ir dėkojome Dievui.

6b klasės vadovė Audronė Balčiūnienė