Sūri išvyka

Išaušo saulėtas rugsėjo 11 d. rytas. Laukė smagi ekskursija su klase į Druskininkus, todėl keltis buvo lengviau. Tai ne eilinė diena mokykloje, o smagi edukacija su draugais!

Mes su klase važiavome į „Sūrią pamoką“, kad susipažintumėme su druska. Buvo labai smagu. Ši pamoka leido mums pajusti laisvę ir galimybę kurti. Skulptoriaus Tauro Česnulevičiaus kūrybinėse dirbtuvėse iš druskos tešlos lipdėme įdomias skulptūras, drožinėjome, kaip norėjome, kūrėme įvairius raštus ir formas, lietėme unikalius druskos kūrinius. Po pamokos pasivaikščiojome gražiame menininkų sodybos kieme, kur auga gražios obelys ir čiurlena upelis. Gidė sakė, kad kurorto pavadinimas Druskininkai yra todėl, kad tik šiame mieste yra Druskonio ežerėlis ir todėl, kad pirmasis liaudies gydytojas čia buvo Sūrutis, o žmonės, kurie vertėsi sūria veikla, buvo vadinami tiesiog „druskininkais“. Sužinojome, kad druska yra labai vertinga. Turėjome galimybę paragauti įvairių druskos skonių.

Puikiai ir linksmai praleidę laiką druskos studijoje, su klase vaikščiojome po Druskininkus. Turėjome galimybę iš arčiau individualiai pažinti miestą.

Grįžome namo visi laimingi, nes patyrėme daug įspūdžių ir emocijų. Namiškiai buvo apdovanoti mūsų druskos kūriniais.

Ieva Gebrauskaitė, 6a