Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!”

Birželio 11 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, pristatyti nauji projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” dalyviai. Nuo rugsėjo mėnesio į pokyčius įsitrauks 14 mokyklų iš visos Lietuvos, iš 500 kandidatų atrinkti 24 dalyviai, kurie jose dirbs mokytojais. Jie kartu su mokykloje suburta pokyčio komanda ir bendruomene sieks stiprinti mokinių motyvaciją, kurti saugią ir pozityvią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Šventiniame renginyje mokykloms buvo įteiktos padėkos už dalyvavimą projekte, o naujai prisijungiančioms – dalyvio lentelės.

Pasak pagrindinio projekto partnerio, Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ komunikacijos vadovo Vaidoto Cucėno, tai, kas lengva, mūsų nedžiugina. Mokyklų tobulinimo centro steigėja Marina Vildžiūnienė sveikinime ragino keliauti aukštai iškėlus „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!” vėliavą, bendradarbiauti, kurti, tikėti ir priimti iššūkius.

Džiaugiamės ir mes galėdami būti šio prasmingo projekto dalimi ir į savo komandą priimti istorijos mokytoją Rūtą Brazlauskaitę.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Jolita Pekšienė