Pažintis su Kazio Borutos romanu

Lapkričio 27 dieną mūsų gimnazijos mokiniams vyko netradicinė pamoka netradicinėje erdvėje. 7-8 ir I II klasių mokiniai Alytaus jaunimo centre žiūrėjo mokinių, lankančių šį centrą, sukurtą nuostabų miuziklą pagal K.Borutos romaną „Baltaragio malūnas“. Tai naujas Alytaus jaunimo centro miuziklas, kurį režisavo Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas, choreografė – Aušra Saulevičiūtė, vokalo mokytoja – Aldona Ramanauskaitė. Šiame miuzikle dalyvavo daug ir mūsų gimnazijos mokinių, kurių pasirodymą stebėjo ir bendraklasiai.

Laikas prabėgo nepastebimai klausantis Jurgos, Baltaragio, Pinčiuko, Uršulės ir Girdvainio istorijų. Sužavėjo judesio grakštumas, balsų skambumas.


„Miuziklas „Baltaragio malūnas“ man iš tiesų patiko, nes perskaityto kūrinio istorija scenoje tarsi atgijo ir kiekvienas galėjo išvysti tikrų žmonių emocijas. Garso fonas puikiai sustiprino pojūčius, kylančius stebint pasirodymą. Veikėjų šmaikštumas, šokio elementai ir kostiumai meniškai, bet kartu taip jaunatviškai ir šiuolaikiškai aktorių dėka perteikė režisierių sumanymą.

Šis miuziklas puikus pavyzdys, kad daugiau nei prieš septyniasdešimt metų parašytas kūrinys vis dar prisimenamas ir giriamas šių laikų jaunimo.“

Vygantė Jezukevičiūtė, Ib


„Man miuziklas patiko tuo, kad aktoriai buvo charizmatiški, energingi, linksmi. Jų drąsa mane sužavėjo.“

Orinta Sinkevičiūtė, 7a


„Man labiausiai patiko profesionali jaunųjų aktorių vaidyba, spektaklyje skambėjusi muzika ir dainos. Didžiausią įspūdį paliko Baltaragis ir jo dukra Jurga.“

Gerda Remeikaitė, 7a

Parašykite komentarą