Pavasarinis pradinių klasių koncertas

Gegužės 29 d. aktų salė šurmuliuote šurmuliavo – vyko pavasarinis pradinių klasių koncertas. Susirinkusiuosius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Nastaravičienė, kuri pasidžiaugė, kad yra puikus pavakarys, kada akimirką galima sustoti, padėkoti vieni kitiems už tai, kad esame, pasidžiaugti šia minute, apkabinti ir atsiprašyti.

Visų akis džiugino šokių kolektyvo ,,Lašas“ (vadovė Neringa Vekeriotaitė) šokiai. Tėvelius, mokytojus sveikino pradinukai ir dovanojo jiems savo dainas ir šokius.

Bibliotekos vedėja A. Matažinskienė pasidžiaugė, kad per visus mokslo metus pradinukai daug skaitė (vien pirmokėliai perskaitė 676 knygas) ir aktyviausiems skaitovams įteikė padėkos raštus. Geriausiai skaitančiai klasei (1a) direktorė L.Šernienė įteikė saldųjį prizą. Sąžiningiausiems skaitytojams, mylintiems knygą, direktorė L. Šernienė nuo savęs ir Šv. Kazimiero parapijos klebono Ryčio Baltrušaičio padovanojo po knygutę.

Tėveliai vaikučiams linkėjo didžiausios sėkmės, žinių troškimo ir pažinti visas pasaulio spalvas, nuoširdžiai dėkojo gimnazijos vadovams, mokytojams. Gimnazijos direktorė L. Šernienė pasveikino ketvirtokus, įveikusius pradinių klasių etapą ir nuo kitų mokslo metų tapsiančius savarankiškais bendruomenės nariais, turėsiančiais naujus auklėtojus (5a klasės auklėtoja lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja R. Krasnauskienė, 5b klasės auklėtojas informacinių technologijų mokytojas A. Vaitkevičius, 5c klasės auklėtoja lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Pekšienė) ir daug naujų mokytojų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja J. Pekšienė

[aigpl-gallery id=“5217″