Paskutinis skambutis

Saulėtą gegužės 23-osios rytą prie Šv. Benedikto gimnazijos durų su šypsenomis ir džiaugsmu buvo sutikta septyniolikta abiturientų laida. Ši diena skirta pasidžiaugti dar vienu, tačiau jau paskutinį kartą girdimu skambučiu.

Šventė tęsėsi kartu su mokyklos mokiniais, mokytojais bei abiturientų tėveliais aktų salėje. Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorė Loreta Šernienė, Alytaus Šv. Angelų Sargų klebonas – dek. g. kan. Arūnas Užupis bei buvęs mokyklos vadovas Vytautas Bigaila. Žiūrovus ir pagrindinius šventės kaltininkus dainomis džiugino Edvinas Lukšys, Paulina Smolskaitė su Austėja Valatkaite bei dainorėliai pirmokėliai. IV-okai pasidalijo mintimis iš testamento, kuriame surašė savo mintis apie kiekvieną mokomąjį dalyką bei dėsčiusius mokytojus. Abiturientai padėkojo visiems mokytojams, o labiausiai auklėtojams Aivarui Januliui bei Romai Krančiukienei, dovanojo gėlių ir sušoko nuostabų valsą.

IV-okai įteikė didįjį mokyklos raktą III-okams ir paliko nemažą pareigų sąrašą. Šventę vainikavo tradicinis rožių sodinimas gimnazijos kieme.

Raminta Liškauskaitė, IIIa