Pamokos kitaip

Kovo 20 d. ankstyvą rytą mes, IIc klasės mokiniai, vykome į Kauno „Žalgirio“ areną dalyvauti renginyje „Geriausia ever pamokų diena“ ir mokytis kitaip.

Kai atvykome, mus sužavėjo pilna „Žalgirio“ arena mokinių, norinčių sužinoti kažką nauja. Iš karto pasijutome kitoje aplinkoje, pamiršome nuobodžius diktantus, nesibaigiančius konspektus ar daug streso sukeliančius kontrolinius darbus.

Dalyvavome septyniuose labai naudinguose ir įdomiuose užsiėmimuose. Pirmoji, ir kaip vėliau paaiškėjo, pati įdomiausia pamoka buvo biologija. Pamoką vedė Lietuvos žurnalistas, laidų vedėjas Andrius Tapinas, kuris papasakojo apie įžymų vengrą, vilkų užkalbėtoją Zoltan Horkai. Buvo įdomu klausyti, kaip, filmuojant Holivudo filmą, galima suvaldyti vilką, kimbantį į atlapus pagrindiniam veikėjui.

Labai sudomino ir geografijos pamoka, kurią vedė keliautojai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus. Jie papasakojo apie kelionėse nutikusius netikėčiausius įvykius, keliautojams netgi teko valgyti kobros širdį, tulžį bei gerti jos kraują. Nekantriai laukėme vis kitų ir kitų pamokų, kurios buvo labai įdomios, kitokios nei mokykloje. Paskutinė, bet ne prasčiausia, buvo muzikos pamoka. Vidas Bareikis ir grupė „8 kambarys“ pristatė savo naują dainą, kurios metu visi smagiai atsipalaidavome, ir tai buvo puikus renginio pabaigos akcentas.

Ši netradicinė pamokų diena mums pasirodė labai įspūdinga. Visi puikiai praleidome laiką, sužinojome daug įdomių dalykų, kurie mums atmintyje išliks dar ilgai, kadangi buvo pateikti unikaliai ir netradicinėje aplinkoje.

Kornelija Ažnaitė, IIc