Mokiniai mokytojai

Lapkričio 30 dieną gimnazijoje pamokos buvo kiek kitokios nei įprastai, nes jas vedė ne mokytojai, o mokiniai.
Kelios mintys, kaip mokiniams sekėsi naujasis vaidmuo.

Ic klasėje anglų kalbos pamokas vedė Miglė ir Agnė. Mokiniai atidžiai klausėsi jaunųjų mokytojų. Išmoko rašyti žinutes, sužinojo, kaip pasiruošti mainų programai. Mokiniai teigė, kad šios pamokos buvo neįprastos, tačiau labai patiko. Jie tikisi daugiau tokių pamokų.

Aistė Vasiljevaitė, Ic


6c klasėje integralaus gamtos mokslų kurso pamoką vedė Tautvilas Jasmontas. Atrodė, kad šis mokinys gimęs būti mokytoju. Savo gebėjimais, aiškiai formuluojamais klausimais ir užduotimis, charizma jis sužavėjo mokinius ir puikiai išaiškino temą „Atsinaujinantys energijos šaltiniai“.

Šeštokai, dirbdami grupėmis, aiškinosi, kaip vėjo, saulės, vandens, geoterminė energija naudojama elektros energijai pagaminti, nurodė, kokie yra šių išteklių naudojimo privalumai ir ištekliai.

Mokinių atsiliepimai apie šią pamoką:

Rūta M: „Pamoka labai įdomi ir naudinga“.

Naglis, Titas, Ernestas: „Pamoka labai patiko ir buvo pakankamai daug informacijos“.

Elzė: „Buvo įdomios užduotys“.

Gabija: „Tautvilas labai aiškiai, raiškai ir garsiai kalbėjo, tema buvo labai įdomi“.

Biologijos mokytoja Aušra Zavistauskienė


Ia klasės mokinės Neimantė Andreikevičiūtė ir Ugnė Čepulytė vedė anglų kalbos pamokas. Mergaitės sakė, kad pamatė, koks iš tikrųjų nelengvas mokytojo darbas, nėra taip paprasta paaiškinti užduotis, kad visi suprastų. Tačiau buvo smagu, kai mokiniai atidžiai klausė, suprato.

Anglų kalbos mokytoja Lina Butrimienė

Parašykite komentarą