Kalėdų paslaptys (Les secrets de Noël)

Gruodžio 10 d. susitiko Alytaus šv. Benedikto gimnazijos ir Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos 8 klasių mokiniai, kurie mokosi prancūzų kalbos. Artėjančių Kalėdų proga vyko netradicinė pamoka „Les secrets de Noël“. Mokiniai buvo suskirstyti į komandas, prisistatė vieni kitiems, atliko Qr Code interaktyvios programėlės užduotis: ieškojo paslėptų prancūzų kalbos žodžių Kalėdų tema ir skubėjo atlikti užduotis. Kokios Kalėdos be staigmenų? Kaip ir kasmet, taip ir šiemet artėjant šventėms mokiniai pasikeitė dovanėlėmis.

Laikas svečiuose neprailgo, puikiai, linksmai ir žaismingai mokiniai praleido laiką, klausėsi prancūziškų dainų, skirtų žiemos šventėms, pasivaišino šilta arbata, pyragu.

Draugystė – svarbu, o tokio amžiaus mokiniams ypač smagu susitikti su kitos mokyklos bendraamžiais, kartu praleisti laiką su tais, kurie irgi mokosi prancūzų kalbos.

Dėkojame už kvietimą į šią puikią Kalėdų popietę Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos prancūzų kalbos mokytojoms Danguolei Pumputienei ir Ernestai Kareivienei.

Visiems linkime gražių ir jaukių Šv. Kalėdų.