Jubiliejinė „Makaronų tiltai“ šventė Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje

Jau penkti metai VGTU ir šios aukštosios mokyklos statybos valdymo ir nekilnojamo turto katedros dėstytojas entuziastas Gintautas Imbrasas organizuoja penktąjį nacionalinio moksleivių čempionato „Makaronų tiltai 2020“ atrankos etapą Alytuje.

Smagu, kad mūsų gimnazija ne tik padeda organizuoti atrankas, bet ir sėkmingai jose dalyvauja ir su organizatoriais džiaugiasi ne tik didėjančiu dalyvių skaičiumi, bet ir septintokų, aštuntokų noru susirungti su vyresniais bendraminčiais. Šių metų atrankos ture dalyvavo net 14 Alytaus miesto ir rajono komandų. Tai 56 jauni entuziastai, mokytojų paskatinti ar savarankiškai subūrę komandas, pasitelkę kas patirtį, kas žinias, kas fantaziją, kas vedami azarto, išbandė jėgas konstruodami tiltus, galinčius atlaikyti kuo didesnę apkrovą. Labai norėjosi pagerinti atrankos turų rekordą – sukonstruoti tiltą, galintį atlaikyti 6,3 kg apkrovą.

Rekordo pagerinti nė vienai komandai nepavyko, bet prizininkais tapusios komandos gali didžiuotis savo sukonstruotais tiltais. Gimnazijos direktorė L. Šernienė pasveikino nugalėtojus: trečiosios vietos prizininkus Alytaus „Jotvingių“ komandą (Mantą, Gabrielę, Pauliną, Jorę), fizikos mokytoja metodininkė I. Ribinskienė, antrosios vietos laimėtojus Alytaus šv. Benedikto III klasės vaikinų komandą (Roką Jakštą, Roką Puzoną, Kasparą Lukošiūną, Arminą Jakimavičių), fizikos mokytoja metodininkė V. Džervienė, ir gimnazijos abiturientų komandą (Aldą Šatą, Dovydą, Peseckį, Tomą Kaviaziną ir Elviną Baliukonį), fizikos mokytoja metodininkė L. Grigūnienė, – pirmosios vietos laimėtojus.

Džiaugiamės šauniais mūsų gimnazijos mokiniais, linkime jiems nebijoti iššūkių, tikėti sėkme ir pasiekti dar daug mažų ir didelių pergalių.

Fizikos mokytojos E. Džervienė, V. Džervienė, L. Grigūnienė