Jauki Kūčių vakarienė „Avilyje”

Gruodžio 13 dieną vyko IIb klasės bendruomenės Kūčių vakarienė. Šiemet ji buvo šiek tiek kitokia, bet be galo jauki ir šilta. Susirinkome Alytaus rajono Radžiūnų kaimo turizmo sodyboje „Avilys“. Mus pasitiko mieli sodybos šeimininkai Jūratė ir Vilmantas Biesevičiai, kurie padėjo kiekvienam išsilieti po žvakutę bei išsikepti meduoliuką. Edukacijoje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir tėveliai.

Po edukacijos meldėmės, laužėme kalėdaitį ir vieni kitiems linkėjome gražiausių dalykų. Tada sėdome prie šventinio stalo, ragavome tradicinius Kūčių vakarienės patiekalus ir šnekučiavomės vieni su kitais. Džiaugėmės, kad į Kūčių vakarienę ir bendraklasis Astijus atstriksėjo ant vienos kojos (prieš kelias dienas patyrė kojos traumą).

Kaip manote, ar sulaukėme Kalėdų Senelio. Bevalgydami išgirdome beldimą į duris, už kurių ir buvo gerasis Kalėdų Senelis, kuris užsuko pasilabinti ir įteikti kiekvienam po dovanėlę, o mes dėkodami paskaitėme pasaką „Grigo ratai”. Vėliau apsikeitėme dovanėlėmis. Taip vakaras ir prabėgo. Padėkoję šeimininkams už mielą vakarą, pakilios nuotaikos išsiskirstėme namo džiaugdamiesi, kad bendrystėje suradome vienybę.

Eglė Turčinavičiūtė, IIb

Parašykite komentarą