Išvyka į Vilnių

Penktadienį po pamokų 5a klasė su klasės vadove Rita Krasnauskiene važiavo į Vilnių. Kelionė prasidėjo MO muziejuje, kuriame vyko paroda „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“, o mūsų laukė integruota kūrybinio rašymo ir dailės pamoka.

Muziejuje išgirdome apie gyvenimą devyniasdešimtaisiais, pirmąjį Lietuvos laisvės dešimtmetį, turėjome galimybę pasiklausyti skirtingo stiliaus muzikos. Kad devyniasdešimtaisiais kiekvienas turėjo ir savitą aprangos stilių, supratome apžiūrėję aštuonias skirtingas tų laikų eilutes. Taip pat mums buvo parodyta įspūdinga senų kasečių, laikraščių ir knygų kolekcija. Tada gavome užduotį išsirinkti kokį nors ekspozicijos daiktą, kuris mūsų rašiniuose taps stebuklingu pagalbininku, padėsiančiu veikėjui įveikti sunkumus.

Pasivaikščioję po muziejų, susibūrėme jaukiame muziejaus kampelyje apie edukacijos vadovę ir kūrėme pasakojimus, juos skaitėme. Kiekvieno pasakojimas buvo unikalus.

Iš muziejaus nuvažiavome į iliuzijų kambarius. Kai iš širdies pasilinksminę palikome „Ilusion Rooms“, buvo jau tamsu. Vilniaus centras vakare atrodo labai gražiai.

Galbūt sušalę ar pavargę, bet dainuodami ir laimingi grįžome namo.

Morta Stankevičiūtė, 5a klasė