Išvyka į Alytaus pramonės rajoną

Projektas „Kuriu pamokas ir savo ateitį pats“ jau įpusėjo. Dauguma II klasių mokinių išbandė save mokytojo vaidmenyje planuodami ir vesdami pamokas, visi šių klasių mokiniai lankėsi įvairiuose renginiuose, supažindinančiuose su studijų galimybėmis, domėjosi Lietuvos universitetų ir kolegijų siūlomomis programomis.

Vasario mėnesį IIa ir IIb klasės mokinių grupės giliau pažino ir gimtojo miesto Alytaus pramonės rajoną, kuriame įsikūrusi ne viena moderni įmonė. UAB „Lanksti linija“ mokinius sudomino ir nustebino savo dydžiu, šiuolaikiškumu ir gaminių asortimentu. Išklausę saugos instruktažą ir gavę saugos liemenes mokiniai galėjo iš arti susipažinti su visu gamybos procesu nuo detalių štampavimo, suvirinimo, lankstymo iki dažymo ir pakavimo, ir dar kartą įsitikinti, kaip tiksliai ir sparčiai vyksta darbas kompiuterizuotose gamybos linijose. Mokiniai atidžiai klausėsi administracijos darbuotojos pasakojimo apie įsidarbinimo ir karjeros galimybes.

Tikimės, kad ši išvyka buvo dar viena proga įsivaizduoti save po kelerių ar keliolikos metų ir postūmis dar aktyviau domėtis ateities perspektyvomis.

Karjeros patarėja Daiva Švedienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Butrimienė

[AGAL id=888]

Parašykite komentarą