Integruota rusų ir prancūzų kalbų pamoka BŪKIME DRAUGAI!

Vasario 26 d. 7 klasių mokiniai per integruotą rusų ir prancūzų kalbų pamoką bandė kalbėti šiomis kalbomis. Pamokos tikslai: susipažinti su kitais mokiniais, kartu pasimokyti prancūziškų ir rusiškų žodžių, buvo įvykdyti.

Rusų kalbos mokytoja Asta Lugauskienė papasakojo mokiniams apie Maskvą, Krymą, Sankt Peterburgą, Rygą. Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė pasidalijo su kitais savo žiniomis apie Paryžių, Kanus, prancūzų gyvenimo būdą. Mokiniai draugiškai bendravo vieni su kitais, kartojo abiejų kalbų žodžius ir sakinius, piešė bendrus piešinius, kurie po pamokos buvo pakabinti rusų kalbos kabinete. Mokiniams, kurie gimnazijoje mokosi rusų kalbos, labai patiko grupės Kids United prancūziška daina „On écrit sur les murs“ („Rašome ant sienų“), o prancūzakalbiams buvo įdomu klausyti pasakojimų apie Rusijos ir Ukrainos miestus.

Mokiniai šios pamokos metu taip pat sužinojo apie garsią prancūzų dainininkę ir aktorę Vanessa Paradis, kurios dainą „La Seine“ („Sena“) visi kartu dainavo. Jie buvo geros nuotaikos, aktyviai dalyvavo pamokoje ir draugiškai bendravo.

Tokios pamokos tikrai stiprina draugystę.

Prancūzų kalbos mokytoja Raimonda Striaušienė,

rusų kalbos vyresnioji mokytoja Asta Lugauskienė

Parašykite komentarą