Topolių 19a
Alytus, LT-63331

Sveikiname!

Sporto žaidynių "Magis" nugalėtojai

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos komanda Lietuvos katalikiškųjų mokyklų sporto žaidynių „Magis” I vietos laimėtoja

Pamokų laikas

Pamokų laikas, tvarkaraščiai

ABITURIENTAMS

Egzaminų tvarkaraščiai, priėmimas į visas studijų pakopas, studijų finansavimas ...

TĖVAMS

Čia rasite Jums svarbiausią informaciją.

TAMO DIENYNAS

Populiariausias dienynas Lietuvoje

Naujienos

Noriu į mokyklą

Lapkričio 3 d. gimnazijoje klegėjo šimtai balsų – vyko tęstinė respublikinė konferencija „Noriu į mokyklą“.

Šv. Benedikto gimnazijos mokiniai jau turi VGTU klasę

VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas ir Alytaus Šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė pasirašė sutartį dėl VGTU klasės įsteigimo gimnazijoje.

Atvirų durų diena Aleksandro Stulginskio universitete

Lapkričio 16 dieną II ir III gimnazijos klasių mokiniai kartu su biologijos mokytoja Aušra Zavistauskiene dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto organizuojamoje Atvirų durų dienoje.

#beskambučio

Lapkričio 22 d. 18 val. – Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje spektaklis "#beskambučio"

Skaityti daugiau

Video Galerija

"Barbora Radvilaitė"

Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokinių spektaklis

Mes norime būti geriausi!!!

Balsuokime už mūsų gimnazijos komandą!!! https://www.parodamokykla.lt/isrinkite-konkurso-mano-gera-mokykla-nugaletojus/

„Copy & Paste"

Alytuje nugriaudėjo įspūdingas moksleivių parodijų konkursas „Copy & Paste"

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 3.00 (1 Balsas)

Lapkričio 16 dieną II ir III gimnazijos klasių mokiniai kartu su biologijos mokytoja Aušra Zavistauskiene dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto organizuojamoje Atvirų durų dienoje. Mokiniai klausėsi ASU absolvento, rinkodaros vadovo Skomanto Rakuižos paskaitos apie jo studijas, sėkmingą karjerą, kiek daug jam suteikė universitetas. Vėliau charizmatiškasis aktorius Rokas Petrauskas pasakojo apie savo pasirinktą profesiją ir kvietė mokinius daryti gyvenime tai, kas jiems labai patinka, o žmones vertinti pagal tai, kiek juose yra žmoniškumo. Po paskaitos iš visos Lietuvos atvykę svečiai buvo vaišinami karšta studentiška koše.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Lapkričio 15 dieną Alytaus šv. Benedikto gimnazijos pradinių klasių mokytojos priėmė viešnias iš Marijampolės. Svečiuose lankėsi LPUPA Marijampolės skyriaus pirmininkė Liuba Stankevičienė ir pradinių klasių mokytojos.

Vyko bendras seminaras ,,Moderni pamoka – ugdymas kitaip. Kaip keisti ir keistis? Atvirų pamokų stebėjimas ir aptarimas”. Seminarą vedė Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė. Mūsų gimnazijos pradinių klasių mokytojos mielai dalinosi gerąja patirtimi. Mokytojos Regina Burneikienė, Diana Buinickienė, Rita Mizgirdienė, Vaida Neifaltė pakvietė viešnias į atviras pamokas ir neformaliojo ugdymo renginius.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Ką žinome apie geriamąjį vandenį? Jo kokybę, naudą ir įtaką sveikatai, apie vandens gavybą ir ruošimo technologijas? Į šiuos klausimus lapkričio 15 d. chemijos pamokose I klasių mokiniams ir gamtos pažinimo pamokose 4a ir 4b klasių mokiniams atsakinėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto dėstytoja dr. Ramunė Albrektienė, tyrinėjanti vandenį jau keturiolika metų. Šios pamokos - paskaitos - tai Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos ir bendrovės Dzūkijos vandenys" organizuoto edukacinio projekto Ar tau įdomus geriamas vanduo? edukacinė dalis, kuria siekiama jaunajai kartai skleisti žinias apie geriamąjį vandenį.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Sveikiname pradinių klasių mokinių komandą, iškovojusią III-ąją vietą Alytaus mieste kvadrato varžybose.

Mokytoja Vaida Neifaltė

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Lapkričio 10 d. kartu su auklėtoja Nijole Prieskieniene lankėmės Alytaus Didžiosios kunigaikštienės Birutės batalione. Mus maloniai pasitiko darbuotoja Gaiva, kuri trumpai supažindino su kareivinėmis. Esame dėkingi buvusiam gimnazijos mokiniui, dabar jau kapitonui ir kuopos vadui Pauliui Kančiui. Jis mums papasakojo apie hibridinį karą ir propagandą, kaip nuo jos apsaugoti savo širdį ir protą. Paulius papasakojo apie dabartinę Lietuvos padėtį ir buvusias pratybas ,,Zapad". Supratome, kodėl reikia mokytis istorijos. Kapitonas patikrino mūsų istorijos žinias, už teisingus atsakymus gavome dovanų po sausą davinį.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Man patinka mokytis, nes galiu pagauti” kažką klystant. Dažniausiai save,” – taip kalbėjo Monika Orechova lapkričio 6 d., pirmadienį, III klasės mokiniams. Buvusi Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokinė bei dabartinė Vilniaus universiteto Orientalistikos centro direktoriaus pavaduotoja studijoms dalijosi mintimis apie mokėjimo mokytis kompetencijos ugdymą. Pamokoje viešnia pasidalijo valstybinių brandos egzaminų patirtimi ir pripažino, kad svarbu yra veikti tai, ką pats nori, o mokytis – savu būdu, nes tik taip galima pasiekti pačius geriausius rezultatus. Monika pabrėžė sąvokų galvoti” ir mąstyti” skirtumą. Pasak viešnios, svarbiausia yra mokėti panaudoti gautas žinias, nes kitaip jos prarastų vertę, o asmens žinios be jų panaudojimo neteikia jokios naudos.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (5 Balsai(-ų))

Lapkričio 3 d. gimnazijoje klegėjo šimtai balsų – vyko tęstinė respublikinė konferencija „Noriu į mokyklą“. Gausus būrys svečių ir lektoriai, darbo grupių vadovai dalijosi savo mintimis, koks turėtų būti mokytojas, ar/ kaip tikėjimas gali padėti išmokti keliauti drauge, ko reikia gerai mokyklai – vadovų ar lyderių, ar gera pamoka tik klasėje, kaip sujungti skirtingas kompetencijas: IKT ir kūrybiškumą, įrodė, kad klasėje visi unikalūs, o neformalus ugdymas = valia keisti + galia kurti.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Ar žinai, kad spalio 25 dieną gimnazijoje vykęs konkursas „Žynys“ jau buvo šeštas?

Ar žinai, kad jame dalyvauja tik penktokai?

Ar žinai, kad mūsų penktokėliai yra gudrūs, išmoningi ir linksmi?

Ar žinai, kad visus tuos metus šį konkursą savo skaniais prizais remia UAB „Rixa“?

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Žvarbų pirmadienio rytą, nepabūgę smarkaus vėjo bei debesų, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, keliavome į kapines, esančias šalia Alytaus šv. Angelų Sargų bažnyčios. Tvarkėme apleistus kapus: grėbėme lapus, degėme žvakeles. Smagu, jog tapo tradicija, kad kapines tvarkome jau penktus metus iš eilės. Drąsiai galime teigti, jog daryti gerus darbus nėra sunku.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 4.88 (4 Balsai(-ų))

IIb klasė (klasės vadovė V. Baranauskienė) šiandien apsilankė Vilniaus Gedimino technikos universitete ir Vilniaus universitete. Mes jau galvojame apie studijas!