Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Naujienos

Aukštosios mokyklos kvies stojančiuosius į mugė Kauno Žalgirio arenoje

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

2017 m. sausio 18 d. Kauno Žalgirio arenoje vyksiančioje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ po vienu stogu susirinkusios 36 šalies aukštosios mokyklos pristatys studijų programas, savo studijų specifiką ir naujoves, išskirtinumus. Mugę organizuoja Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Renginyje laukiamas gausus būrys lankytojų iš visos Lietuvos. Laukiami moksleiviai, jų tėvai, mokytojai ir karjeros ugdymo specialistai, padedantys mokiniams apsispręsti renkantis specialybę.

Pirmą kartą ši mugė vyks didžiausioje Lietuvoje arenoje pačiame Kauno centre. Ją sudarys ne tik išradingi ir patrauklūs stendai, kuriuose aukštųjų mokyklų atstovai kvies susipažinti su vykdomomis studijų programomis, dalins informacinę medžiagą ir konsultuos būsimus studentus. Aukštosios mokyklos taip pat pristatys ir savo inovacijas, išradimus, o arenos amfiteatre planuojami renginiai, kurių metu vyks įvairių sričių profesionalų diskusijos.

Lankytojai bus supažindinti su naujovėmis, priėmimo sąlygomis, siūlomomis studijų programomis, dėstomais dalykais, tarptautinėmis mainų programomis, praktikos ir karjeros galimybėmis baigus studijas. Studentai dalinsis įspūdžiais ir papasakos apie studentišką visuomeninę veiklą, laisvalaikį, studijas, galimybes išvykti studijuoti ar atlikti praktiką užsienio partnerių universitetuose. Mugėje bus sudarytos visos sąlygos skleisti žinią ir apie vykdomus mokslinius tyrimus, išradimus, todėl šiemet jų pristatymų bus itin gausu.

Įdomių dalykų bus daug – atvykite, pamatysite. Jau arenos prieigose lankytojai bus kviečiami į infomobilį – įspūdingą laboratoriją ant ratų, kur mobilios STEAM laboratorijos įrangos pagalba bus pristatytos inžinerinės krypties karjeros subtilybės. Taip pat bus galima apžiūrėti Autoklubo lenktyninius automobilius, pabendrauti su klubo nariais.

Savo sugebėjimais stebins robotai, pasitelkiant virtualią realybę bus galima apsižvalgyti iš „paukščio skrydžio“, mobiliuoju telefonu valdyti / keisti meno kūrinį, esantį už 5 km nuo Kauno Žalgirio arenos, intriguos ir kiti interaktyvūs užsiėmimai.

Atvykusieji turės galimybę išbandyti raumenų stimuliatorių, daugiau sužinoti apie raumenų veiklą ir jų skleidžiamus signalus, net pasitikrinti raumens gebėjimą pasipriešinti raumenų stimuliatoriui. Susipažins su sparčiai besivystančia aviacijos sritimi – autonominiais orlaiviais ir jų sistemomis ir galės praktiškai išbandyti virtualioje erdvėje valdyti daugiasraigtį orlaivį (droną).

Diskusijų amfiteatre savo įspūdžiais iš stažuotės NASA dalinsis studentė, kuri kartu su dar trisdešimt atrinktų studentų iš viso pasaulio 10 savaičių stažavosi JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) Ameso mokslinių tyrimų centre.

Tai tik maža dalis to, kas laukia „Aukštųjų mokyklų mugė 2017“ lankytojų. Konsultacijomis, sėkmės istorijomis, išradimais ir naujovėmis aukštųjų mokyklų atstovai dalinsis su kiekvienu norinčiu tinkamai pasirinkti savo tolesnį kelią ir ateityje pasinaudoti neribotomis galimybėmis siekti aukštumų savo karjeroje.
 
Daugiau informacijos: www.lamabpo.lt