Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Naujienos

Respublikinis prof. Jono Matulionio jaunųjų matematikų konkursas

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

2017 metų sausio 28 dieną  KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyks respublikinis prof.  Jono  Matulionio jaunųjų matematikų konkursas, į kurį  kviečiami dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai.

Kaip ir kasmet, gabiausieji šalies moksleiviai savo matematines žinias ir analitinį mąstymą išbandys spręsdami Fakulteto dėstytojų parengtas užduotis. Išsprendę uždavinius  jaunieji matematikai galės dalyvauti įdomiose pramogose: protų mūšyje ar linksmojoje daugiakovėje.

Geriausiai konkurse pasirodę moksleiviai bus apdovanoti prizais.

Konkurso pradžia 10.00 valandą, atvykimas – nuo 9.30 val. Dalyvausiančius moksleivius ir mokytojus maloniai prašome internetu užsiregistruoti iš anksto. Dalyvių registracija → goo.gl/Paef3a.

Informaciją apie renginį kviečiame aktyviai stebėti  KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto tinklalapyje (ktu.edu/mgmf) arba facebook paskyroje (www.facebook.com/ktumgmf/), kur informacija bus nuolat papildoma.

Moksleivius atlydėsiantiems mokytojams konkurso metu vyks seminaras.

Iškilus klausimams, prašome kreiptis: Gabija Valiukienė (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.)

ir Evelina Valaitytė-Greblikienė (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).


Kviečiame registruotis ir dalyvauti!