Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

"Matematika milijonams"

Projektas „Matematika milijonams‘‘

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje vieši Erasmus+ projekto „Matematika milijonams‘‘ Mathematics for the Millions (M4TM) partneriai iš Jungtinės Karalystės (Ermingtono ir Šv. Andriaus pradinės mokyklos, Plymuto Marjon universitetas), Danijos (Fortunaskolen pradinė mokykla), Vengrijos(Šv. Pauliaus Jono pradinė mokykla), Ispanijos (Maestro Jose Rodriguez Aniceto pradinė mokykla), Kipro (CERE ir Lykavittos K. A pradinė mokykla) ir Lietuvos (VšĮ ,,Projektų manija‘‘).

Tai jau trečias partnerių, kurių tikslas yra laužyti nusistovėjusius stereotipus, kad matematiką pradinėse klasėse mokytis yra sunku, susitikimas. Pirmieji du vyko Tavistoke (JK) ir Sevilijoje (Ispanija).

Projekto tikslas ambicingas - sukurti naują Europoje matematikos dėstymo metodiką ir parengti tinkamą mokymo medžiagą devynerių metų mokiniams. Į projekto veiklas įtraukti ir mokinių tėveliai, kurie kviečiasi antrokus į savo darbovietes ar atėję į gimnaziją papasakoja, kaip matematikos žinias jie taiko savo darbe.

Daugelis svečių Lietuvoje lankosi pirmą kartą, todėl savo vizitą pradėjo kultūrine - pažintine veikla. Jie aplankė Trakus, kur domėjosi Lietuvos didžiųjų kunigaikščių bei Lietuvos karaimų istorija. Vilnius partneriams paliko neišdildomą įspūdį.

Projekto partneriai lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Alytaus miesto mero pavaduotoja Vale Gibiene bei švietimo skyriaus vedėja Rimvyda Ališauskiene, kurios padrąsino tęsti pradėtus darbus.

Svečiai lankysis ir Druskininkuose.