Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Naujienos

Mūsų gimnazijoje šurmuliuos Alytaus jaunieji matematikai

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (3 Balsai(-ų))

Vienas svarbiausių įvykių mūsų gimnazijos istorijoje, be abejo, išliks Jaunųjų matematikų mokyklos atidarymas. Rugsėjo 30 d. kartu su Dainavos pagrindine mokykla tapome Alytaus miesto matematikų švietėjais.

Šis projektas buvo ruošiamas gana ilgai. Gimnazijos direktorius Vytautas Bigaila alytusplius.lt korespondentei, pasakojo, kad, nors pasirašyta daug sutarčių, daug bendrauta su įvairiais remėjais, iš pradžių mokyklos veikla nebuvo aktyvi. Tačiau šiandien, padedant B. Narusevičienės IĮ, UAB Koslita ir UAB Multivanas įmonėms, surinkus net 800 €, galime pasidžiaugti šiuo svarbiu, jau įgyvendintu švietimo pokyčiu mūsų mieste.

Tokiai progai reikalinga tinkama šventė, todėl paskutinį šių metų rugsėjo penktadienį mūsų gimnazija sulaukė daug svečių. Renginį vedė gerai žinimas radijo laidų vedėjas Liudas Ramanauskas, jam padėjo gimnazijos mokiniai – tradicinių vertybių puoselėtojų sambūrio ,,Spindulys“ nariai, kurie pristatė Jaunųjų matematikų mokyklos kūrimo etapus bei matematikos svarbą šiandien.

Matematikų mokyklos atidarymu džiaugėsi ir Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas. Pasiryžusius tapti matematikais drąsino Kauno technologijos universiteto Matematikos ir gamtos mokslų fakulteto dekanė doc. dr. Bronė Narkevičienė ir Vytauto Didžiojo universiteto prof. dr. Ričardas Krikštolaitis. Renginio metu pakilią nuotaiką kūrė mūsų gimnazijos muzikantai ir dainininkai: Rokas ir Nojus, Aurėja, Aistė, Paulina ir mažoji Ugnė.

Liudvika Trubnikovaitė