Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Tradiciniai renginiai

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Kaip ir kiekvienais metais nuaidėjo tradicinis „Žynio“ konkursas penktokams. Kaip ir kiekvienais metais jį organizuoja biblioteka su gausia nuolatinių padėjėjų komanda. Tai trečiokai gimnazistai: Klaudija, Kornelija, Liepa, Karolina, Viktorija ir Martynas. Pasitelkėme ir jaunesniuosius, kad įgautų patirties. Tai Arminas, Augustė, Gabrinė ir Martynas. O kai tokia šauni komanda, tai joks išbandymas nebaisu. Šokome, dainavome, net visa gimnazija skambėjo. O jau tų penktokėlių šaunumas – plakatai, emblemos, eiliuotos skanduotės ir muzika. Ir žinios tikrai nuostabios: puikiai atsakinėjo, išradingai klausinėjo.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Vėl spalis, vėl ruduo, šaltukas, kiekvieną rytą gnaibantis man skruostus, tačiau šiandieną mano šypsena veide nedingsta - esu laiminga, galėdama pagelbėti bibliotekos vedėjai, kuri ne tik mane, bet ir mūsų gimnazijos mažuosius pirmokėlius labai myli.

Kartu su klasės draugais jau šešerius metus iš eilės rengėme Pirmosios knygelės šventę, kuri vyko ir šiemet spalio 11 d. Renginyje dalyvavo gimnazijos direktorė Loreta Šernienė, kuri pirmokėliams nuoširdžiai palinkėjo, kad skaitymas teiktų džiaugsmą ir malonumą, tačiau patarė nepamiršti, kad knyga – žinių šaltinis. Kartu galėjome pasidžiaugti tuo, jog brangiausieji „KAČIUKAI“- pirmokėliai- yra labai protingi ir daugiau nei pusė jų jau moka skaityti.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Kiekvienas renginys prasideda nuo draugystės. Taip atsitiko ir šį kartą. Su nuoširdžiomis Alytaus kraštotyros muziejaus darbuotojomis neįmanoma nebendrauti. Tuo labiau, kad šiemet švenčiame vaikų poeto Anzelmo Matučio 95-ąsias metines. Žinoma, jos buvo žiemą, bet mums smagiau švęsti vasarą ir dar poeto pamėgtame pušyne, nes „girios - mano namai“. Šiai idėjai pritarė ne tik muziejaus darbuotojos, bet ir visi mūsų penktokai su klasių auklėtojomis.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Ar žinai, kad spalio 25 dieną gimnazijoje vykęs konkursas „Žynys“ jau buvo šeštas?

Ar žinai, kad jame dalyvauja tik penktokai?

Ar žinai, kad mūsų penktokėliai yra gudrūs, išmoningi ir linksmi?

Ar žinai, kad visus tuos metus šį konkursą savo skaniais prizais remia UAB „Rixa“?

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Jau antras mėnuo mokosi mūsų mažieji pirmaklasiai, bet jie dar nebuvo tikrieji bibliotekos skaitytojai. Todėl skubėjome kuo greičiau užpildyti šią spragą ir jau pirmadienį (spalio 16 dieną) pakvietėme juos į Pirmosios knygelės šventę. O kodėl „Ereliai”? Taip nusprendė pirmosios a klasės mokinukai. Visiems buvo iškilmingai įteikti skaitytojo bilietai su šio nuostabaus paukščio atvaizdu. Šią šventę padėjo rengti II a klasės gimnazistai. Ačiū jiems. O pirmokėliams linkime visa gyvenimą knygą mylėti.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Užgavėnės - gerai. O jas švęsti - dar geriau. Nuo 7 val. ryto rinkomės gimnazijoje su plačiomis šypsenomis, ilgais sijonais ir trypdami kojomis, kad užkrėstume visus šventiška nuotaika. Na, ko jau ko, o nuotaikos tai buvo per akis: išdidžiai į biblioteką vaikų ir jų tėvelių nešami blynai (jų buvo kaip niekad daug). Komisija (mokytojos Jolanta, Aurelija, bibliotekininkė Renata ir nuoširdžioji Kristina) turėjo dėl ko pasukti galvas, nes lėkštėse buvo tikri meno šedevrai. Ir „Blynų Blyno“ nominacija atiteko 2a klasės mokinei Lukrecijai Uzdilaitei.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Šį trečiadienį, lapkričio 23 dieną, mokyklos Aktų salėje vyko kasmetinis „Žynio“ konkursas penktų klasių mokiniams. Jubiliejinį renginį vedė Ia klasės mokiniai, kurie penktoje klasėje taip pat dalyvavo pirmajame „Žynio“ konkurse. Komisijos komandą sudarė trys gimnazistės: Kornelija Grišmanauskaitė, Justina Naravaitė ir Kamilė Simokaitytė. Pagal buvusius kriterijus kūrybiškiausias ir originaliausias penktokų prisistatymas buvo 5c klasės mokinių, bet pirmąją vietą užėmė 5a klasės mokiniai, kurie pateikė daugiausiai teisingų atsakymų. Renginyje skambėjo keletas muzikinių kūrinių, kuriuos atliko Edvinas Lukšys ir Karolina Komičiūtė.