Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Projektas „Draugystės tiltas“

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Birželio 1 d. 5b klasės mokiniai vykdė integruotą lietuvių kalbos ir tikybos projektą „Draugystės tiltas“. Projektą pradėjome Vilniaus šv. Kazimiero bažnyčioje, kuri yra vienas gražiausių baroko paminklų Vilniuje. Projekto dalyvius pasitiko Vilniaus jėzuitų gimnazijos direktorė ses. Edita Šicaitė, kuri trumpai papasakojo apie šv. Kazimiero bažnyčią ir gimnaziją.

Visos viešnagės metu mus lydėjo Vilniaus jėzuitų gimnazijos devintokės. Penktokai pamatė kitokią katalikišką gimnaziją, bendravo su mokiniais ir mokytojais, stebėjo technologijų, kūno kultūros pamokas, apžiūrėjo chemijos laboratoriją, biblioteką, gimnazijos koplyčią, mokomuosius kabinetus, mokinių laisvalaikio erdves. Penktokams buvo įdomu ir smalsu pasisvečiuoti vienoje iš prestižinių gimnazijų, bendrauti su jos mokiniais. Viešnagę pabaigėme Šv. Kazimiero bažnyčios kriptoje, kurioje pamatėme ir sužinojome daug įdomių dalykų.

Projektą tęsėme Vilniaus senamiestyje, kur galėjome pasigrožėti nuostabia architektūra bei tautodailininkų darbais. Katedros aikštėje laukė staigmena – netikėtai pakliuvome į LRT televizijos filmavimą Vaikų gynimo dienos proga. Penktokai bendravo su „radistu“ Jonu bei su daininku Donatu Montvydu. Projektą baigėme pramogomis: lankėmės Megazone, kur žaidėme lazerinius žaidimus, taip pat surengėme ledų fiestą.

5b klasės auklėtoja Audronė Balčiūnienė