Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Mažiausiųjų dainorėlių ir šokėjėlių koncertas

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (3 Balsai(-ų))

Kiekvieną pavasarį, kai nužydi pienės ir kvapnieji bijūnai skleidžia prašmatnius žiedus, baigiasi dar vieneri mokslo metai.

Kiekvieną pavasarį pačiu gražiausiu metu Šv. Benedikto gimnazijoje nuskamba nuaidi mažiausiųjų dainorėlių ir šokėjėlių koncertas, skirtas tėveliams, artimiesiems, mokytojams.

Šiais metais tradiciškai daugiausia dėmesio sulaukė ketvirtokai. Juos trečiųjų klasių mokiniai papuošė mėlynomis pradinės mokyklos baigimo kepuraitėmis.

Visi ketvirtųjų klasių mokiniai šoko Delnų polką“ ir kartu su savo pirmosiomis mokytojomis Ona Zuzavičiene ir Rita Mizgirdiene atliko Atsisveikinimo“ valsą.

Savo talentais žavėjo 4b klasės mokinė Marta Mažeikaitė, šokusi savo sukurtą baleto etiudą.

Keturiomis rankomis skambino fortepijonu 2a klasės mokinės Indra Grimalauskaitė ir Goda Čereškevičiūtė. Smuiku ir fortepijonu grojo 4a klasės muzikantės Bernadeta Vaitkevičiūtė, Kamilė Micutaitė, Mėja Marcinkevičiūtė ir Vėjūnė Stankevičiūtė.

Vokalinius gebėjimus pademonstravo Mėja Marcinkevičiūtė ir Ugnė Valatkaitė (4a klasė).

Pasirodė tautinių šokių kolektyvas Lašas“ ir šokio studija Svajonė“ (vadovė L. Zabalujeva).

O dabar – kas kaip moka, taip ir šoka,”- programai baigiantis paragino koncerto vedėja Aurelija Šeduikienė. Suskambo nuotaikinga muzika ir visa salė sujudo šiuolaikinio šokio ritmu.

Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Loreta Šernienė, pavaduotoja ugdymui Laima Nastaravičienė, o bibliotekos vedėja Astra Matažinskienė apdovanojo geriausius skaitytojus.    

Elena Zmitrulevičienė, vyr. pradinio ugdymo mokytoja


O ką apie šią šventę mano tėveliai?

 

Labai graži, smagi šventė. Vaikų pasirodymai ne kartą privertė ašarą išspaust. Ačiū už nuostabią šventę!“

Koncertas labai patiko. Labai džiaugiamės ir vertiname tai, kad mūsų vaikučiai mokosi mūsų gimnazijoje.“

1b klasės mamytės


4b klasės tėvelių mintys

„Smagu jau ketvirtą kartą atvykti į Šv. Benedikto gimnazijos pradinių klasių koncertą. Tikra atgaiva tėvams po darbų ir kasdieninio šurmulio stebėti ir džiaugtis vaikų pasiekimais. Džiugu, kad mūsų vaikai gauna ne tik profesionalių pedagogų mokymą (tai atspindi puikūs pažangumo rezultatai), bet ir aktyviai užsiima užklasine veikla. Tikrai malonu klausytis, kaip vaikai dainuoja, deklamuoja eilėraščius, ir gera žiūrėti, kaip šoka.

Šiais metais renginį vedusi pedagogė pasitelkė į pagalbą dvi mokinukes. Stebėjausi mergaičių drąsa, užtikrintais balsais ir tvirta stovėsena. Mokykla dar kartą parodo pasitikėjimą savo auklėtiniais.

Koncerto kulminacija buvo ketvirtokų atsisveikinimas su pirmąja mokytoja. Nuostabus vaizdas, kai mokiniai apsikabino savo auklėtojas, keletas netgi susigraudino. Puiki atmosfera, nuotaika ir šauni šventė.“

Darius Jodauga

 

„Labai graži ir kartu jautri šventė, kai mūsų mažieji žengia naują žingsnį mokykloje. Renginys, kuriame talentingi vaikai galėjo atsiskleisti, labai šiltas ir nuoširdus.

Labai norime padėkoti mokytojai Ritai, suteikusiai mūsų dukrytei pagrindinius mokslo pamatus, taip pat mokytojai Aurelijai, kuri išklausė ir padėjo išpildyti jos svajonę - atlikti solo šokį šiame koncerte.“

Ingrida Mažeikienė


2a klasės tėvelių mintys

„Noriu padėkoti organizatoriams už nuostabų renginį. Ši šventė - visų mokslo metų mokytojų darbo įvertinimas. Kartu tai puiki proga pasidžiaugti savo vaikų pasiekimais, laimėjimas, pamatyti, kiek jie per metus paaugo ir kūnu, ir dvasia. Džiaugiuosi, kad yra ši graži tradicija. Ypatinga padėka mokyklos Direktorei už dovaną daugiausiai skaitančiai klasei. Tai didelė paskata vaikams ir toliau skaityti, mylėti ir gerbti knygą.“

Asta Grimalauskienė