Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Tebūna su Jumis ir vandenys, ir žemė...

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Ir vėl rytas... Ankstyvas... 53 gimnazijos mokiniams aidi paskutinis skambutis... Skambės nuo šiol ir kvies į klases kitus. Ir džiugu, ir graudoka...

Pasipuošę abiturientai su auklėtojomis, lydimi gimnazijos bendruomenės plojimų, suėjo į klases, kuriose apsilankę mokytojai tarė nuoširdžius palinkėjimus.

13 valandą salėje susirinkusiuosius sveikino III-okai. Gimnazijos direktorė Loreta Šernienė palinkėjo sėkmės ir išreiškė viltį, kad abiturientai norės ne kartą sugrįžti į šią mokyklą. Gerą mokyklą.

Buvęs gimnazijos direktorius Vytautas Bigaila padeklamavo nuostabų Edgaro Alano Po eilėraštį „Eldorado“ ir paskatino abiturientus siekti svajonių šalies. Gimnazijos kapelionas Rimantas Simanaitis palinkėjo neišklysti iš kelio. Žodį tarė klasių auklėtojos ir pirmosios mokytojos.

Savo kūrybos dainą padovanojo III klasės mokinė Paulina Smolskaitė, nuostabų šokį – Barbora Bilinskaitė (8b). Ne vieną privertė susimąstyti pirmokėlių posmai ir pamokymai, o mažųjų šokis išjudino visus abiturientus. Nustebino teatro būrelio narių judesio spektaklis. Ugnės Kazočiūnaitės (5b) daina sujaudino ne vieną.

Tradiciškai perskaitytas testamentas, sušoktas valsas ir pirmąkart gimnazijos istorijoje pasodintas ne ąžuoliukas, bet rožės.

Mieli abiturientai, tebūna su Jumis ir vandenys, ir žemė, šviesus akių dangus ir baltas kojų kelias!