Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Konkurencija? Bendradarbiavimas? Draugystė ir bendradarbiavimas!

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (4 Balsai(-ų))

Gegužės 10 d. gimnazijos debatų klubo (vadovės anglų kalbos mokytoja metodininkė Violeta Šurskienė ir lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Rasmutė Baliukonienė) nariai dalyvavo draugiškuose debatuose su Molėtų gimnazijos mokiniais, vadovaujamais mokytojos Valentinos Zapolskienės.

Debatuose pasisėmėme daug patirties ir patobulinome savo anglų bei lietuvių kalbų įgūdžius, mokėmės apginti savo nuomonę. Debatų anglų kalba tema ,,THBT Some jobs are more suitable for men than for women“ (,,Kai kurie darbai labiau tinka moterims nei vyrams“), lietuvių kalba - ,,Konkurencija yra svarbiau už bendradarbiavimą‘. Angliškai debatavo Emilija Vaitkutė (IIb), Rugilė Jakučionytė (IIIa) ir Justinas Klevinskas (IIIb), lietuviškai - Augustė Bagdanavičiūtė (8a), Herkus Biekša (IIIb), Meldas Jeskelevičius (IIIa).

Po kovų aptarėme komandų darbą. Nusprendėme, kad konkurencija ir vienos grupės laimėjimas niekada nesuteiks tiek laimės, kaip trečius metus tebesitęsiantis klubų bendradarbiavimas ir mokinių draugystė.

Vėliau gidų būrelio nariai supažindino su gimnazija, miestu. Mes smagiai pasivaikščiojome prie upės, pamatėme nuostabų natūralų kraštovaizdį.

Ši išvyka mums labai patiko, nes kartais net ir stebint viską iš šalies įgaunama žinių bei praplečiamas akiratis.

Rugilė Jakučionytė, Paulina Kavaliauskaitė, IIIb