Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Sužinokime. Tobulėkime. Veikime.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (4 Balsai(-ų))

Balandžio 4 – 5 d. gimnazijoje organizuotoje švietimo inovacijų parodoje „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“ vyko daugiau kaip 100 nemokamų renginių mokytojams ir mokyklų vadovams, veikė stendai, buvo pristatytos įvairios ugdymo(si) priemonės, įrankiai ir edukacinės programos. Parodos lankytojai galėjo išbandyti edukacinės platformos galimybes, 3D vizualizacijas, įvairius žinių patikrinimo įrankius, kurti ritmo ir garsų interpretacijas, atsakyti į testų klausimus ir laimėti prizų. Visų dėmesį traukė šaunusis robotukas, gebantis ne tik šelmiškai mirksėti akimis, bet atsispaudimus padaryti.

Savo patirtimi dalinosi ir lektoriai iš užsienio - Anekė Verbek (Anneke Verbeeck, Belgija), Kristina Beri (Cristina Berry, JAV), prof. Miko-Jusi Lakso (Mikko-Jussi Laakso, Suomija).

Mokyklų direktoriai buvo pakviesti į susitikimą, kuriame dalyvavo Arminas Varanauskas, švietimo ir mokslo ministrės patarėjas (LR švietimo ir mokslo ministerija), Aidas Aldakauskas, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius (LR švietimo ir mokslo ministerija) bei Giedrius Vaidelis, Ugdymo plėtotės centro direktorius, aptarti mokytojų etatinio darbo užmokesčio modelį.

Dviejų dienų parodos renginių maratoną baigė aktorius ir režisierius Paulius Tamolė.

Naujųjų švietimo technologijų paroda sudomino ir vyskupą (alytausgidas.lt video reportažas)

Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje vyksta respublikinė švietimo inovacijų paroda "Sužinokime. Tobulėkime. Veikime"  (dzukijostv.lt video reportažas)