Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Sužinokime. Tobulėkime. Veikime.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (7 Balsai(-ų))

Balandžio 4 diena gimnazijoje neįprasta – gausu svečių, kurie sugužėjo į regioninę švietimo parodą „Sužinokime. Tobulėkime. Veikime“.

9.00 val. gimnazijos koplyčioje šv. Mišios aukojo Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila.

10.00 val. aktų salėje parodą atidarė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila ir Alytaus šv. Benedikto gimnazijos direktorė Loreta Šernienė.

Meninę programą pradėjo Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono karinis orkestras, balsingoji gimnazistė Aurėja Sinkevičiūtė, šokį dovanojo Alemana šokių studijos šokėjai Žymantė Bernatavičiūtė ir Gustas Kirkliauskas, o Alytaus cirko „Dzūkija“ akrobatinis kvartetas surengė įstabų pasirodymą.

Savo veiklą pristatė gimnazijos sporto salėje įsikūrę verslininkai, siūlantys edukacinius produktus ir veiklas mokykloms. Kabinetuose įvairiomis temomis paskaitas skaitė Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro darbuotojai, bet ir mokytojai praktikai.