Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Ia klasės rekolekcijos Liškiavoje

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 4.45 (10 Balsai(-ų))

Kaip susitikti su Dievu, kaip Jį pažinti, kaip patirti Jo meilę? Kiekvienas turime skirtingus Dievo įvaizdžius, vienam Jis yra kaip baudėjas - kerštingas ir žiaurus, kitam – švelnus, teisingas, atlaidus ir mylintis. Kovo 23-24 dienomis tikybos mokytoja Jacinta labai nuoširdžiai bendraudama su mokiniais vedė juos pažinimo keliu, kuris visiems padėjo susivokti, koks yra Dievas ir kodėl mes nešiojamės širdyje skirtingus Jo įvaizdžius. Darbas grupelėse, nuostabus Kryžiaus kelio stočių pateikimas ir išgyvenimas, sąžinės ir elgesio pasitikrinimas jaunimui priimtinomis formomis leido jiems patirti ir išgyventi Dievo artumą.

Dėkojame Liškiavos klebonui Jonui Cikanai, gimnazijos kapelionui Rimantui Simanavičiui ir Alytaus šv. Angelų bažnyčios kun. Romui Budrevičiui už paaukotas Šv. Mišias nuostabioje Liškiavos koplytėlėje, už nuostabų mokymą ir šlovinimą kartu, už tai, kad rūpi jaunas žmogus ir jo dvasinis augimas. Jautrus prisilietimas prie žmogaus sielos augimo atneša nuostabių vaisių.

Buvimo kartu džiaugsmas, pažintis su Liškiavos jaunimu, ,,naktinėjimas“ paliko neišdildomus įspūdžius. Štai ką jie rašo:

,,Tai buvo nuostabus laikas, praleistas su šauniais žmonėmis. Gavome naujos patirties, supratome, koks geras yra Dievas.“

,,Man patiko stebėti filmą ,,Adomo obuoliai“.

,,Patiko žaidimai, naktinėjimas su bendraamžiais. Nuostabi Liškiavos bažnyčia ir aplinka. Norėtume dar kartą atvykti.“

„Būdama čia aš, galima sakyti, atradau save iš naujo, susipažinau su naujais žmonėmis, jaunimu. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę čia atvykti.“

Dėkojame Marijampolės Jaunimo centro referentei Rūtai Jurkšaitei, tikybos mokytojoms Jacintai Goberienei ir Romutei Raškevičienei už pasiaukojantį darbą su jaunais žmonėmis.

Ia klasės auklėtoja Nijolė Prieskienienė.