Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Sveikiname mūsų gimnazijos biologus!

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (3 Balsai(-ų))

Sausio 12 d. vyko antrasis miesto biologijos olimpiados etapas. Jame dalyvavo 44 mokiniai iš įvairių Alytaus miesto mokyklų ir gimnazijų, 13 iš Šv. Benedikto gimnazijos. Iš dvylikos prizinių vietų net šešios atiteko mūsų gimnazijos mokiniams. I gimnazijos klasių grupėje II-ąją vietą laimėjo A. Svetnickaitė (Ic). II gimnazijos klasių grupėje I-ąją vietą užėmė G. Būtėnaitė (IIb), III-ąją - U. Lenkauskas (IIb). III gimnazijos klasių grupėje I-oji vieta atiteko J. Navalinskui, III-ioji N. Radzevičiui (IIIa). IV gimnazijos klasių grupėje III-ioji vieta atiteko B. Savickaitei (IVb).

Sveikiname laimėtojus, džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime sėkmės tolesniuose darbuose. Jūs šaunuoliai!!!

Biologijos mokytoja Aušra Zavistauskienė