Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Ar Ib gimnazistai sulaukė Kalėdų Senelio?..

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 2.75 (2 Balsai(-ų))

Gruodžio 19 dieną Ib klasės bendruomenė susirinko švęsti šv. Kūčių vakarienės. Vakaras prasidėjo šv. Mišiomis, kurios vyko gimnazijos koplytėlėje. Šv. Mišias aukojo kunigas Rimantas Simanavičius.

Po šv. Mišių tėvelius pakvietėme pažiūrėti mūsų klasės vaidinimo apie svarbiausias vertybes: Tikėjimą, Viltį ir Meilę. Taip pat turėjome galimybę išvysti du nepakartojamus Gusto ir Žymantės šokius. Renginį užbaigė mūsų bendraklasė Kornelija su seserimi, kurios padovanojo muzikinį kūrinį. Programos pabaigoje visi kartu fotografavomės, juokėmės ir galvojome, ar šiais metais Kalėdų Senelis mus aplankys... Vėliau valgėme vakarienę, laužėme kalėdaičius ir buvome nusiminę, jog nesulauksime Senelio. Mūsų džiaugsmui, Kalėdų Senelis atvyko! Mes gavome dovanėlių, vadinasi, buvome labai geri! Kalėdų Senelis mums suteikė daug gražių emocijų, šokome ratelius, dainavome.

 Dėkojame gimnazijos direktorei L. Šernienei už vakarą, praleistą kartu su mumis. Nenorime pamiršti ir savo tėvelių bei klasės auklėtojos, nes be jų ši vakaronė nebūtų įvykusi.

Eglė Turčinavičiūtė ir Greta Radzevičiūtė, Ib klasė