Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Kalėdinė atjauta

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 3.50 (3 Balsai(-ų))

Gruodis – ypatingas mėnuo, nes visi pajuntame kalėdinę dvasią. Tik ar visada nepamirštame alkstančio, kenčiančio, sergančio?

Gruodžio dvidešimtą dieną mes, 6c klasės mokiniai, su nerimu laukėme, kada pasibaigs pamokos. Visi žinojome, kad su klasės vadove Irena Leščinskiene ir Vytenio mama Asta vyksime į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę aplankyti mažųjų ligoniukų. Namuose su meile pagaminome atvirukus, kuriuose kruopščiai ir nuoširdžiai užrašėme kalėdinius palinkėjimus. Sergantiems linkėjome sveikatos ir Dievo palaimos.

Ligoninėje mus pasitiko Alytaus Raudonojo Kryžiaus draugijos savanorės ir Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės Vaikų skyriaus darbuotojos. Jos mums papasakojo, kad daugelis vaikučių šv. Kalėdas švęs ligoninės palatoje ir labai liūdės. Ypač dėkojo už mūsų pačių pagamintas kalėdines dovanėles ir pažadėjo šv. Kalėdų rytą jas padovanoti sergantiems vaikučiams. Visi labai džiaugėmės, kad mažieji nors akimirkai pralinksmės...

Džiaugiamės ir dėl to, kad galėjome dalyvauti kalėdinėje atjautos akcijoje. Iš gydymo įstaigos išėjome pasisėmę gerumo, linkėdami kiekvienam ligoniui sulaukti kalėdinio stebuklo.

Dėkojame bendraklasio Gvido Klimausko tėveliams, padėjusiems organizuoti šią akciją.

Amelija Ažnaitė, 6c