Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Išvyka į gyvūnų globos namus „Nuaras“

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 4.50 (2 Balsai(-ų))

Gruodžio mėn. 19 d. 5b klasės mokiniai vyko į Alytaus regiono gyvūnų globos namus „Nuaras“. Daug įdomaus papasakojo darbuotojas Renatas, kuris rūpinasi beglobiais gyvūnėliais. Sužinojome, kad gyvūnų globos namai „Nuaras“ buvo įkurti 2001 metų rudenį. Jau 16 metų darbuotojai kasdien rūpinasi būriu beglobių šunų ir kačių, kurie anksčiau turėjo namus ir šeimininkus, bet dėl įvairių priežasčių tapo nereikalingi. Dabar prieglaudoje gyvena 46 šunys, 13 kačių ir 1 gulbė. Visų jų skirtingos istorijos, priežastys, dėl kurių čia pateko, bet visi laukia naujų šeimininkų. Pasirodo, likimas išbandymus siunčia ne tik žmogui...

Liko neišdildomi įspūdžiai, nes vaikai galėjo gyvūnėlius paglostyti ir net pavedžioti. Daug dėmesio sulaukė linksmoji laika, kuri į prieglaudą buvo atvežta iš Varėnos rajono Ilgininkų kaimo. Vaikai ją pavadino Karamele. Ji buvo labai draugiška ir puikiai sutarė tiek su kitais šunimis, tiek su vaikais.

Džiugu, kad yra vieta, kur nereikalingi, kažkada namus turėję, gyvūnėliai randa prieglobstį, kad tuose laikinuose namuose juos pamaitina ir rūpinasi ateitimi. Atsisveikinę su gražuole Karamele ir kitais beglobiais, palikę gyvūnėliams įvairių skanėstų, grįžome į gimnaziją vildamiesi, kad šventinės dienos bus jaukios ir gyvūnų globos namuose „Nuaras“.

5b klasės auklėtoja Audronė Balčiūnienė