Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

„Gimnazijos apdovanojimai 2017“

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 4.42 (6 Balsai(-ų))

Lapkričio 24 d. pirmą kartą mūsų gimnazijoje vyko „Gimnazijos apdovanojimai 2017". Renginyje dalyvavo daug atlikėjų, žinomų ne tik Alytuje, bet ir Lietuvoje: Asta Pilypaitė, Vakarė Dimšaitė, Martyna Jezepčikaitė, Aistė Jakaitė, šokių studijos „Alemana" šokėjos, taip pat X faktoriaus dalyviai Aurėja Sinkevičiūtė, Lukrecija Kliučinskaitė ir Vakaris Žiūkas, duetas Deimena su Indre.

Buvo apdovanota dešimt mūsų gimnazijos mokinių, mokytojų ir mokinių tėvelių. Rokas Berškys - aktyviausias mokinys. Reda Simanavičienė - metų mamytė. Metų talentas - Rugilė Šimaitytė. Draugiškiausias metų žmogus - Loreta Mockuvienė. Metų kūrybiškiausias - Dalia Miliauskienė. Metų sportininkė - Kamilė Salickaitė. Metų administracijos darbuotojas - Modestas Raudonis. Metų mokinė, garsinanti mokyklą, - Ugnė Vaickelionytė. Metų mokinys – Linas Surdokas. Metų mokytojas – Aivaras Janulis. Nominacijų laimėtojai gavo statulėles, o nelaimėjusieji - mažas simbolines dovanėles.

Po renginio, kurio iniciatorius Edvinas Lukšys, visi galėjo nusifotografuoti prie gėlių sienos, puošusios sceną.

Tikimės, kad šis renginys taps gimnazijos tradicija ir tokie apdovanojimai vyks kiekvienais metais.

Augustė Bagdonavičiūtė, 8a

 

Fotografavo Erika Avižienienė 
www.filmuojujums.lt

https://www.facebook.com/filmuojujums.lt/?pnref=lhc