Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Spektaklis „Snieguolė ir septyni nykštukai“

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Ūkanotą ir lietingą lapkričio 19 d. rytą prie Alytaus šv. Benedikto gimnazijos susirinko 2b klasės bendruomenė, kuri vyko į Vilnių, į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą, žiūrėti baleto „Snieguolė ir septyni nykštukai".

Nors vaikučių akytės dar mieguistos sekmadienio rytą, bet balseliai žvalūs ir vis netyla klausimai: koks tas mūsų autobusas, ar greitai nuvyksime į Vilnių, o kaip atrodo Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, kas yra baletas? Ir tas mažųjų nekantravimas tęsiasi keletą minučių, kol mokytoja pasako, kad jau turime sėsti į autobusą. Pasigirsta vaikų šūksniai ir nuostaba, koks didelis autobusas ir kaip visi aukštai sėdės, ir kaip toli matys. Autobuse pasitinka žvali gidė, kuri supažindina su saugios kelionės taisyklėmis bei numatoma visos dienos programa. Autobusas pajuda sostinės link.

Kelionėje skamba mokinių dainelė „Piratų mankšta“, visą kelią šurmuliuoja linksmi mokinukų, tėvelių balsai. Štai jau iš debesų išnyra televizijos bokštas bei kiti sostinės objektai. Gidė Jūratė mokiniams organizuoja viktoriną apie Vilnių, o už teisingus atsakymus - prizai.

Atvykę anksčiau, spėjome pasmaližiauti, atsigerti kavos.

Susėdę laukiame stebuklo. Šviesa užgęsta, skleidžiasi uždanga ir pasigirsta orkestro muzika, o per kūną nubėga šiurpuliukai ir išvystame nuostabias dekoracijas, baleto šokėjus, kurie užburia savo grakštumu. Pasijuntame taip, lyg patys dalyvautume toje pasakoje...

Grįžę namo padėkojame gidei Jūratei už nuostabią išvyką, mokytojai Dianai - už iniciatyvumą, tėveliams bei vaikučiams už kantrybę ir paklusnumą. Paplojame vieni kitiems ir sau. Laimingi išsiskirstome į namus kiekvienas su savo mintimis...

2 b klasės bendruomenė