Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Atvirų durų diena Aleksandro Stulginskio universitete

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 3.00 (1 Balsas)

Lapkričio 16 dieną II ir III gimnazijos klasių mokiniai kartu su biologijos mokytoja Aušra Zavistauskiene dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto organizuojamoje Atvirų durų dienoje. Mokiniai klausėsi ASU absolvento, rinkodaros vadovo Skomanto Rakuižos paskaitos apie jo studijas, sėkmingą karjerą, kiek daug jam suteikė universitetas. Vėliau charizmatiškasis aktorius Rokas Petrauskas pasakojo apie savo pasirinktą profesiją ir kvietė mokinius daryti gyvenime tai, kas jiems labai patinka, o žmones vertinti pagal tai, kiek juose yra žmoniškumo. Po paskaitos iš visos Lietuvos atvykę svečiai buvo vaišinami karšta studentiška koše.

Po pietų II klasių mokiniai dalyvavo praktiniame darbe ,,Kaip susidaro upės?", o III - moderniai įrengtose laboratorijose klausėsi, kaip atliekami mėsos tyrimai, nustatoma jos spalva, marmuringumas, baltymų ir riebalų kiekis. Genetinių tyrimų laboratorijoje atliekami DNR tyrimai iš gyvulių plaukų svogūnėlių, taip atskiriami neproduktyvūs individai.

Kelionė visiems paliko gerus įspūdžius. ASU mokinius sužavėjo naujomis, perspektyviomis programomis, tokiomis kaip Taikomoji ekologija, Logistika ir prekyba, Kultūros ir turizmo vadyba.

Biologijos mokytoja Aušra Zavistauskienė