Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Nuostabi ekskursija

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Spalio tryliktą dieną mūsų klasės mokiniai, auklėtoja Irena Leščinskienė ir bibliotekos vedėja Astra Matažinskienė dalyvavo nuostabioje ekskursijoje. Vilniuje aplankėme „Telia Vilniaus istorijos Nemuziejų'' ir Vilniaus Katedros požemius.

Pirmiausia aplankėme „Telia Vilniaus istorijos Nemuziejų''. Ten užsidėję ausines, klausėmės trumpo pasakojimo, kuriame atkuriama net 700 metų senumo Vilniaus istorija. Vėliau užsidėjome virtualios realybės akinius. Lietuvos vaizdai buvo rodomi pasitelkus kompiuterinę grafiką ir lazerius. Buvo labai įdomu pamatyti ir išgirsti apie savo valstybės istoriją kitokiu būdu ir taip paminėti artėjantį jos šimtmetį.

Paskui nuvykome į Vilniaus Katedros požemius. Gidė mums papasakojo apie Katedros istoriją, čia palaidotus Lietuvai ir Bažnyčiai nusipelniusius asmenis. Buvo įdomu klausytis pasakojimų ir vykdyti įvairias užduotis.

Nuoširdžiai dėkojame savo auklėtojai, kad mus pakvietė į šią nuostabią ekskursiją. Manome, kad žinios, kurias sužinojome ekskursijos metu, mums labai padės ateityje.

Amelija Ažnaitė, 6c klasė