Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Ia ir Ic klasių mokiniai edukaciniame spektaklyje sovietiniuose bunkeriuose

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Šių metų spalio 13 dieną, penktadienį, Ia ir Ic klasių mokiniai ir jų auklėtojos Nijolė Prieskienienė ir Birutė Gudleikienė išvyko į Nemenčinės miškuose esančius sovietinius bunkerius. Ši išvyka buvo nepakartojama ir įsimintina. Bunkeriuose mokiniai dalyvavome edukaciniame spektaklyje ,,Išgyvenimo drama“. Čia praleistos 3 valandos - tai fiziškai ir emociškai sunki, bet labai įdomi patirtis.

,,Vis girdėdavau vyresniųjų postringavimus, kad ,,prie ruso buvo geriau“, bet pabuvusi 3 valandas sovietinio mokinio vietoje, įsitikinau, kad reikia džiaugtis demokratišku gyvenimu dabar ir net negalvoti apie norą grįžti į sovietinės diktatūros laikus,“-sako Viltė, Ia klasės mokinė.

,,Man patiko, nes sužinojau, kaip su žmonėmis elgėsi SSRS. Buvo labai įdomu ir šiurpu pabūti tų žmonių kailyje. Geriausia kelionė, kurioje mes buvome. Rekomenduoju visiems,“- sako Klėja, Ia.

,,Kelionė patiko, nes įgijau naujos patirties, smagiai praleidau laiką su draugais ir plačiau susipažinau su SSRS istorija. Jeigu norėtumėte suprasti, kas yra griežtas režimas, patarčiau apsilankyti būtent ten,“- teigia Ic atstovai.

Birutė Gudleikienė ir Nijolė Prieskienienė