Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Penktokų ugdymo karjerai diena

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 4.50 (1 Balsas)

Spalio 13 d. gimnazijoje vyko penktokų ugdymo karjerai diena, kurios tema buvo „Mano svajonių profesija“. Ugdymas karjerai – tai žinių, gebėjimų ir nuostatų apie save, karjeros (mokymosi ir darbo) galimybes, karjeros sprendimų priėmimą, karjeros planavimą, derinimą su kitomis gyvenimo sritimis ir realizavimą įgijimo procesas. Penktokai buvo gana aktyvūs įvairiose veiklose.

Anglų kalbos pamokose vieni mokiniai mokėsi profesijų pavadinimų ir vaidino pantomimą „Atspėk mano profesiją“. Kiti rengė projektinius darbus ,,Mano svajonių profesija", kalbėjo apie įdomiausius, pavojingiausius darbus bei iliustravo savo svajonių profesijas. Lietuvių kalbos pamokose kalbėjo apie savo tėvų, senelių profesijas. Atliko kūrybinį darbą „Mano svajonių profesija“.

Matematikos pamokose kalbėjosi, kuo svajoja būti užaugę, su kamuoliu žaidė žaidimą ,,Profesijos", dirbdami porose mokiniai kūrė uždavinius, kuriuose minima kokia nors profesija ar jos atstovas. Informacinių technologijų pamokose rašė skelbimus pasirinktos profesijos darbuotojui.

Ta diena buvo džiugi, vaikai kūrybingi ir išmanūs. Tokios netradicinės veiklos - tai ne tik teigiami potyriai, įspūdžiai, bet ir mokyklos teikiamos galimybės planuoti savo ateitį.

5b klasės auklėtoja Audronė Balčiūnienė