Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Jaunieji lyderiai auga Kauno rajone

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.50 (2 Balsai(-ų))

Kiekvienais metais birželio mėnesį į Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetą sukviečiami moksleiviai iš visos Lietuvos. Jie dalyvauja tradicinėje „Jaunojo lyderio stovykloje“. Stovykla moksleiviams yra nemoka Universiteto ir partnerių iniciatyva, siekiant, kad moksleiviai ypač vyresniųjų klasių turėtų prasmingas veiklas vasaros atostogų metu. Stovyklos partneriais šiais metais tapo Kauno rajono savivaldybė, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, taip pat ASU Alumni. Stovyklos atidarymo metu sveikinimo žodį tarė Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas, Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Aistė Sinkevičienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vytas Čičelis, ASU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanė prof. dr. Asta Raupelienė.

 

VISĄ STRAIPSNĮ SKAITYKITE ČIA

 

Taip pat Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas turi tris pasiūlymus mokytis ir/arba kelti kvalifikaciją:

Pirmas. Kviečiame visus norinčius studijuoti  bakalauro arba magistrantūros studijų programose.

Nauda: Atnaujintos studijų programos bei inovatyvūs dėstymo metodai padės perteikti visas Jums reikalingas žinias. Bakalauro studijoms siūlomos apskaitos ir finansų, kaimo plėtros administravimo, kultūros ir turizmo vadybos, logistikos ir prekybos bei taikomosios ekonomikos ir verslo analizės studijų programos. Magistrantūroje kviečiame rinktis apskaitą ir finansus, kaimo plėtros administravimą, verslo logistiką, profesijos edukologiją, žemės ūkio verslo vadybą.

Daugiau informacijos BAKALAURO STUDIJOS        MAGISTRANTŪROS STUDIJOS

Antras. Norintiems įgauti žinių specifiniuose dalykuose siūlome rinktis individualiai išklausomus studijų dalykus.

Nauda: Išklausius paskaitas gausite paskaitose išlaikyti egzaminą ir gauti vertinimo pažymėjimą.

Daugiau informacijos studijų administratorė Daiva Raižytė, +370 37 752 257, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Trečias. Mokymai viešajam ir privačiam sektoriui. Verslumo ugdymo centras (VUC) – profesionali komanda susibūrusi Aleksandro Stulginskio universitete, kuri siekia perduoti sukauptas profesionalias žinias bei pateikti platų, unikalių mokymų ir seminarų spektrą. Organizuojami mokymai ir seminarai pagal užsakovo poreikius.

Daugiau informacijos Verslumo ugdymo centras, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.